gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Dolgu Topuk Ayakkabılar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

dolgu topuk ayakkabı dolgu topuk ayakkabılar topuklu ayakkabılar bambi Hem etek hem de pantolonla giyebileceğiniz sezonun bu iddialı ayakkabılarıyla, kendinizi atmosferin üst katmanlarında hissetmeye hazır olun!

Bu lacivert ayakkabı hem çok rahat ve çok trendy. Lacivert ve beyaz kombinasyonu her sezonun vazgeçilmezi. Topuk kısmında yer alan minik desenler de ayakkabıya hareketlilik katıyor. Sportif bir şıklığı ve rahatlığı bir arada arıyorsanız, bu ayakkabı tam size göre…

Kanvas, 156 TL
    Ked’s, Boyner

Yanda gördüğünüz espardil 80’lerin şıklığından vazgeçemeyen ve neon renkleri hiç çekici bulmamış olan kadınlar için. Benim en büyük silahım zarafetim diyenlerdenseniz, Divarese mağazalarına mutlaka uğrayın!

Deri, 629 TL
    Divarese

Sporla şıklığı bir arada buluşturabilen kadınlar, bu ayakkabıya bayılacak. Bu siyah, rugan ayakkabı, parlaklığın verdiği gösterişi beyaz tabanıyla dizginlemiş. Ayakkabının ön kısmında bulunan taşlar da kesinlikle farklılık katmış.

Rugan, 299 TL
    Guess

Sezonun flaş rengi turuncuyla canlılığın doruğunda gezen ama diğer yandan da haki ve hasır rengiyle sakinlik veren bir ayakkabı. Hasır ve deri karışımı tabanı çok dikkat çekici. Ayakkabının bilek kısmındaki turuncu bant ve tabanın hemen yanındaki ince turuncu detaylar çok şık.

Deri, 259,90 TL
    Bambi

2. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    fiatları baaya bir uçukmuş

Dolgu Topuk Ayakkabılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çeşit çeşit modelleriyle dolgu topuk ayakkabılar

Çeşit çeşit modelleriyle dolgu topuk ayakkabılar

hasır topuk ayakkabı modelleri dolgu topuk ayakkabı satın al mantar modelleri mantar topuklu topuklu satın al Çeşit çeşit model ve renkleriyle dolgu topuk yazlık ayakkabı modelleri sizler için burada hanımlar.İçlerinde mantar ve hasır dolgu topuk çoğunlukta olan bu modellerin birini yada bir kaçını eminim beğeneceksiniz.Dolgu topuk tarzı ayakkabıları beğeniyor ve giyiyorsanız bu modelleri...
  2. 2011 Dolgu Topuk Ayakkabılar..

2011 Dolgu Topuk Ayakkabılar..

dolgu topuk ayakkabı dolgu topuk 2011 ayakkabı modelleri modelleri 2011 topuklu Dolgu topuklu ayakkabılar bilindiği gibi diğer topuklu ayakkabılara göre daha rahat olur.Bu ayakkabılar hem rahat hemde cıvıl cıvıl renkleriyle gözlere hitap ediyor.
  3. 2011 Dolgu Topuk Ayakkabıları

2011 Dolgu Topuk Ayakkabıları

2011 dolgu topuk dolgu topuk 2011 2011 yazlık ayakkabı modelleri ünlü markaların tasarımlarıyla vitrinleri süslemeye başladı.Dolgu topukların revaçta olduğu yazlık modeller farklı tarzlarıyla şıklık yarışında görünüyor. Bir kotla bile rahatlıkla kullanacağınız bu modelleri sizler için araştırdım meleklerim..
  4. Dolgu Topuk Spor Ayakkabılar

Dolgu Topuk Spor Ayakkabılar

dolgu topuk spor ayakkabı spor dolgu topuklu ayakkabı dolgu topuklu spor ayakkabılar Ben cok begeniyorum bu ayakkabilari.Dolgu topukta rahat ediyorum.Uzun mesafeli yollari yürümeye engel olmuyor.Renkleri , desenleride cok hos.Kot pantolon altinda da hem spor hemde cok şık duruyor...:)
  5. Rengarenk Dolgu Topuk Ayakkabılar 2013

Rengarenk Dolgu Topuk Ayakkabılar 2013

dolgu topuk ayakkabılar yazlık dolgu topuk ayakkabılar dolgu topuk ayakkabılar 2013 Sevgili melekler, dolgu topuk renkli ayakkabılar bu yaza da damgasını vuracak. Yüksek olmalarına rağmen dolgulu oldukları için rahat olan dolgu topuklar rengarenk modelleriyle bu yaz ayaklarımızla buluşacaklar. Birçok ünlü markanın koleksiyonlarında yer alan renkli dolgu topuklar, canlı renkli kıyafetlerle...

Sayfayı Paylaş