gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Domates Nedir? Domates Faydaları Nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Domates Nedir? Domates Faydaları Nedir rica ediyorum domatesin faydalarını bana yazın hanımlar.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Domates Nedir? Domates Faydaları Nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. neden domates yemeliyiz?

neden domates yemeliyiz?

Kulağa ilginç geliyor olsa da, domates bazen derdi ve tasayı silip götürebilir. Size sunduğumuz 5 madde ile, neden sandviçlerinize, omletlerinize, soslarınıza ve salatalarınıza domates eklemenin önemini göreceksiniz. Her ne kadar, bu aralar çokça duyduğunuz, '’domatesin prostat kanseri riskini azalttığına dair yeteri kanıt yok’’ yorumlarına rağmen, kanıtlanmış birçok yararını size...
  2. Padişahlar neden yeşil domates yerdi?

Padişahlar neden yeşil domates yerdi?

Zengin Osmanlı mutfağının püf noktaları “Kültür” başlığı altında değerlendirildiğinde başlangıcı 15. Yüzyıl olarak ele alınan Osmanlı Saray yemekleri ilk kez büyük bir organizasyonla Türkiye’nin ünlü otellerindeki şeflerin katılacağı yarışmayla tanıtılacak. Yarışma, dünyanın üç büyük mutfak kültüründen biri olan Osmanlı mutfağının günümüzde de bilinirliğinin artırılmasına katkı sağlayacak....
  3. Domates Neden Meyvedir?

Domates Neden Meyvedir?

Domates nedir, neden meyvedir, nasıl ortaya çıkmıştır, sebzeler, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Domatesi bu güne kadar ne sebze ne de meyve sınıfına koymamıştım ben. Ama bilim adamlarının yaptığı açıklamaya göre domates meyveymiş. Haberin hep birlikte okuyalım melekler. Genellikle meyveler çiğ olarak (tabii yıkandıktan sonra),sebzeler ise pişirildikten sonra...
  4. domates suyunun faydaları

domates suyunun faydaları

domates suyunun faydaları yararları nelerdir bu konuda yardım ve bilgi rica ediyorum. Tabiki bunu lyazın uygulamaz lazım malum günümüzdeki domatesler ( kış ayından dolayı ) 1 kr etmez :D:D
  5. Domates Suyu 'nun Faydaları

Domates Suyu 'nun Faydaları

domates suyunun faydaları,domates suyu bağışıklık sistemini güçlendiriyor mu,domates suyunun ph değeri,domates suyunun yüze faydaları,domates suyu neye iyi gelir, Bol ve çeşitli vitaminleri, mineralleri ve faydalı organik asitleri ile tıbbi değeri çok yüksek bir sebze olan domatesin, vücuda kükürt, fosfor ve organik sodyum verdiğini vurgulayan uzmanlar, bir domatesteki C vitamininin,...

Sayfayı Paylaş