gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Domuz Gribinden Koruyan Gargara Tarifi

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

gargara nasıl yapılır adaçayı gargarası nasıl yapılır Geçen sene dünyayı sarsan domuz gribi vakası umarım önümüzdeki kış ortaya çıkıp tehlikeli bir durum yaratmaz.İbrahim Saraçoğlu'ndan domuz gribine karşı önermiş olduğu bitkisel çözüm önerilerini paylaşıyorum Tüm dünyayı ilgilendiren bu salgın hastalıktan, kendimizi korumak için zorunlu olarak, korunma yolları araştırır, olduk. Domuz Gribine karşı doğal, bitkisel çözüm arıyorsanız eğer; Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Adaçayı Kürü tavsiye ediyor.
    Öncelikle hijyen temizlik şart.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’ndan Domuz Gribinden Koruyan Adaçayı Kürü:

1 su bardağı kaynayan suya bir tatlı kaşığı taze adaçayı atın ve 10 dakika ağzı kapalı olarak kısık ateşte demleyin.

Demlendikten sonra süzün ve bu çay ile günde iki-üç kez gargara yapın. Hazırlanan bu gargara, en fazla iki gün bekleyebilir.

Gargaranın haricinde, bir ay boyunca her gün içilen adaçayı da çok faydalıdır.

Adaçayı kürü, faranjit gibi boğaz hastalıklarına karşı da uygulanabilir.

Domuz Gribinden Koruyan Gargara Tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. işte domuz gribinden koruyan besinler

işte domuz gribinden koruyan besinler

beta glukan içeren yiyecekler beta glukan içeren besinler İşte domuz gribinden koruyan besinler Domuz gribine yakalanmaktan korkuyorsanız bu besinleri tüketmeye dikkat edin... Vatan Gazetesi'nin haberine göre domuz gribi aşısını beklerken hastalığa yakalanmaktan korkuyorsanız, bilim adamları aşıdan önce dikkat edilmesi gereken noktanın bağışıklık sistemini güçlü tutmak olduğuna dikkat çekti....
  2. Domuz Gribi

Domuz Gribi

Merhaba arkadaşlar,bana gelen bir maili sizinle paylaşmaka istedim.. > > DOMUZ GRİBİ 'nden korunmanın basit yolları‏ > > > > Dr.Vinay Goyal: Yoğun bakım ve Tiroit > > uzmanıdır. MBBS, DRM DNB. / 20 yıldan fazla klinik > > tecrübesi vardır. > > > > Mikrobun vücuda giriş noktaları yalnızca burun > > delikleri, ağız ve boğaz yoluyla olmaktadır....
  3. Domuz gribi

Domuz gribi

Herkese merhaba, arkadaşlar ben domuz gribine fena halde kafayı taktım.Çocuklarıma hergün elma-havuç suyu sıkıyorum ve ceviz-badem-fındık yedirmeye gayret ediyorum.Kırmızı et ve bakliyatta çok önemli bağışıklık sistemi için diye söyleniyor,sofradan eksik etmemeye çalışıyorum.sizlerlede paylaşmak istedim.Aman dikkat..........
  4. Gripten koruyan diyet

Gripten koruyan diyet

Bu diyet çok ilgimi çekti grip olmak üzereyim çünkü kızlar uygulayın hastalıktan korunun iyi fikirmiş.:) Kahvaltı 1 bardak havuç suyu 1 kibrit kutusu peynir 1,5 dilim ekmek Domates, yeşil biber Saat 10.00 3 mandalina Öğle 140 gram dana rosto 3 kaşık püre 4 kaşık bezelye, havuç 1 dilim kepek ekmeği Salata Saat 16.00 3 kestane Akşam Yağsız domates çorbası 5 ızgara köfte 4 kaşık...
  5. Soğuk Algınlığı ve Gripten Koruyan 3 Bitki Çayı Tarifi!

Soğuk Algınlığı ve Gripten Koruyan 3 Bitki Çayı Tarifi!

gripten koruyan bitki çayı, soğuk algınlığından koruyan bitki çayı, kış için bitki çayları Sevgili melekler, pastırma sıcaklarının sona erdiği şu günlerde kış geldi kapıya dayandı. Doğal olarak da hastalıklar da peşinden geldi. Kapalı ve kalabalık ortamlarda kalmanın da etkisiyle yaygınlaşmaya başlayan soğuk algınlığı ve griptern korunabilmenzi için sizlere 3 bitki çayı tavsiye ediyoruz. Bu...

Sayfayı Paylaş