**dön beee sewgili**

@şK_MeLeĞ!.

Yeni Üye
Üye
**dön beee sewgili**
ben sende tutuklu kaldım senden sonra hayatıma girenlerin hiç biri senin yerini tutmadı kimse senin kadar sevilmeyi beceremedi himseyi senin kadar sevemedim... herkeste senden parçalar aradım bir gülüş bile beni o kişiye götürmeye yetti ama yanına gidince yaşayınca senin gibi olmadığını olamayacağını anladım... yolda yürürken her yüzde seni aradım o masum o temiz yüzünü ama bulamadım.
benim seni unutmadığım gibi sende beni unutma yüreğinin bir köşesinde yer ayır bana... bazen düşün, bazen an... ama hiç unutma hatıralarının arasında bana da yer ayır olur mu?
ben seni unutamadım beceremedim hala seni bekliyorum belki bir akşam dönersin diye... yüreğin daralırda kapımı çalarsın diye bekliyorum o her akşam buluştuğumuz parka gidiyorum belki oradasındır diye... beni ilk öptüğün köşede bekliyorum saatlerce seni... kıskanıyorum seni hayatındaki kadınlardan belki birine aşık olur onu seversin diye korkuyorum...
bugün son günüm olsa saatler sonra gözlerimi hayata kapatacakda olsam son arzun nedir diye bana sorsalar da tek kelimeyle seni isterim onlardan... gelmeyeceğini bile bile açık gitse bile gözlerim seni beklerim ölüm beni gelip alana kadar... bekleyeceğimde... affet beni senden sonra hayatıma birileri girdiği için ama belki seni unuturum umuduyla sarıldım o yabancı kollara affet... kızma bana yapamadım zaten seni unutmayı beceremedim söz verdiğim halde.
ben sensiz yapamıyorum doğan güneşin bile bir anlamı yok benim için günü beraber karşılamadıktan sonra neyleyim yeni günü... nedenini sorma seviyorum işte seni. bir sürü şey yaşadık beraber ayrılamazdık saatlerce..ben her seferinde eve geç kalır annemden azar işitirdim sonra telefon açar özür dilerdin benden evden azar işittiğim için...keşke yine beraber olsak da ben yine eve geç kalsam..
seni çok özledim be sevgili hadi gel bak gizlemiyorum artık..sensiz yaşamak zor geliyor seni seviyorum yeter dön artık..olmuor işte görmüor musun..OLMUOR YAPAMIORUM SENSİZ..YAŞAYAMIORUM..dön de yaşama bagla be sevgili..ne oLur dön..

Geri