gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Dualarım Seninle Yar

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

dualarım seninle cengiz kurtoğlu dualarım seninle hep dualarim hep
    Ey Gece YükLediğim Yar... Sanmaki Unuttum Seni, Sanmaki Yitip Giden Zamana YeniLdiğimden Bu SuskunLuğum Sanmaki Başka LimanLarda Başka KoyLarda Demir Attı Garip Yüreğim... Ey Yar..! BiLiyorsun, Hissediyorsun DeğiLmi ? Ben Şimdi Seni Hep DuaLarımLa Seviyorum, DuaLarımda İstiyorum... Sana DuaLarLa GeLiyorum...

Yar... BiLiyorsun DeğiLmi, Tüm DuaLarda Sadece Seni İstiyorum...
    Sen Benim DuaLarımda Tek YaLvardığım, Canandan Tek DiLeğim, Tek İsteğimsin... DuaLarda Doyumsuz Sevdiğimsin, Duamsın, DuaLarımsın....
    Sen Benim Ona Adanmış En GüzeL Parçam, Sabrım, İmtihanım, Kazancım Ve DuaLarımda DöküLen GözyaşLarımsın...

Sen Benim DualarLa Kavuşacak oLduğum Bana YazıLmış Yazgı, Sen Kara KışLarda Yanan Ruhuma Baharsın..

Sen Duamsın, DuaLarımsın, Hep DuaLarımdasın... Seni duaLarım gibi seviyorum...

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    cok harika olmuş tşklerr canım....

3. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Dualarım Seninle Yar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haluk Levent - Birgüldün Yar Sen

Haluk Levent - Birgüldün Yar Sen

Aklım ermez gidişine beni terkedişine zaman uymaz gün yorulmaz yüreğim dayanamıyor sensiz gecelerin koynunda bir tutam anı avucumda inkar etme biliyorsun derman senın kollarında bir güldün yar sen hep elime batanım seni dalından kopardım kan doldu avuçlarım ferman olmaz bu kaderime ayrı gayrı kaldık bak yine rüzgar esmaz kuşlar ötmez yaralar kapanmıyor
  2. Allah'ım Sen Dualarımızı Kabul Eyle...

Allah'ım Sen Dualarımızı Kabul Eyle...

allahım dualarımı kabul et Hep birlikte aşağıdaki duanın bitiminde Amin diyelim arkadaşlar.Rabbim herkesin dualarını kabul eylesin(Amin) Allahım dara düştüğünde seni hatırlayanlardan değil geniş vakitlerde sana iltica eden kullarından eyle bizi Allahım dua ettiğinde duaya icabetin istenenin istendiği zaman olması gibi anlayıp, dua ettim neden olmadı diyenlerden değil, duasına anında cevap...
  3. dua etecem yardım

dua etecem yardım

sınava girerken en çok hangi dua okunmalıdır ?

Sayfayı Paylaş