gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

dudağımda yarım kalan söylenmemiş son sözümdün!

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

dudağımda yarım kalan dudağımda yarım kalan söylenmemiş son sözümdün dudağında söylenmemiş son sözümdün sözleri dinle [​IMG] [​IMG]

dudağımda yarım kalan söylenmemiş son sözümdün! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yarım Kalan Aşk

Yarım Kalan Aşk

Rasim, bir aksam okuldan döndüğü vakit, kendi ismine gelmiş bir zarf buldu. İçinde, çiçekli bir kağıt üstüne, su satırlar yazılıydı: "Rasim Bey, Ben sizi uzaktan uzağa seven bir genç kızım. Çok güzel olduğumu korkmadan söyleyebilirim. Dünyada en büyük emelim sizin tarafınızdan sevilmek ve sizin kariniz olmaktır. Fakat yaşlarımız çok küçük olduğu için zannederim ki birkaç sene beklemek...
  2. Deniz Seki - yarım kalan aşk

Deniz Seki - yarım kalan aşk

Bir kere sevdim diye Bin pişman etme beni Bir kere sevdim diye Bin pişman etme beni İstemiyorsan bırak Perişan etme beni Bırak boş kalsın elim Yol yakınken dönelim Arkadaşım ol yeter Böylesi daha güzel Bırak beni ne olur Burda bitsin şarkımız Bırak beni ne olur Burda bitsin şarkımız Zamanla unutulur Yarım kalan aşkımız Bırak boş kalsın elim Yol yakınken dönelim Arkadaşım ol yeter Böylesi...
  3. :(bİr bebeĞİn yarim kalan gÜnlÜĞÜ

:(bİr bebeĞİn yarim kalan gÜnlÜĞÜ

5 Ekim: Bugün var edildim buradayim varim,Mühis bir duygu bu varoldugumu henüz annem ve babam bilmiyor. Bir Elma cekirdeginden bile kücügüm ama nede olsa ben benim varim ya bu bana yetiyor. Henüz bedenim belli belirsiz,yüzüm yok ama varligimi ve benligimi hissedebiliyorum.Bir kiz olacagim ve baharda cicekleri sevecegim. 19 Ekim: Biraz büyüdüm kimildamam mümkün degil.Annem henüz farkinda...
  4. Dudağımda yara var nasıl geçer?

Dudağımda yara var nasıl geçer?

dudakta yara nedenleri,dudakta yara çıkmasının sebebi,dudakta çıkan yaraya ne iyi gelir,dudak yaralarının tedavisi,dudak yaraları hakkında bilgiler Dudak yaraları dudak üzerinde kabarcık, şişlik yada ülserler ile karakterizedir. Yaralı olan yüzey bozulmuş, kanamalı yada kabuk bağlamış olabilir. Dudak yaraları ağrılı, tahriş olmuş ve kırmızı şişlikler şeklinde görülür. Dudak yaraları...

Sayfayı Paylaş