gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Duman - Belki Alışman Lazım

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

orada bir adam var adamın içi dapdar beyni başı patlar
    kendinden geçer...
    onu bunu bilmez
    bildiğini görmez
    görmeden inanmaz
    kendinden geçer...

yeter... yeter...

yalnız mı kaldın?
    bir tek sen mi varsın?
    yalnız mı kaldın?
    belki alışman lazım bu yalnızlığa
    belki katlanman lazım...

orada bir kadın var
    kadının içi dapdar
    beyni başı patlar
    kendinden geçer...
    onu bunu bilmez
    görmeden inanmaz
    kendinden geçer...

yeter... yeter...

yalnız mı kaldın?
    bir tek sen mi varsın?
    yalnız mı kaldın?
    belki alışman lazım bu yalnızlığa
    belki katlanman lazım...

Duman - Belki Alışman Lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alışma bana

Alışma bana

Alışma bana,ne yapacağım belli olmaz, bugün varım, yarın birden yok olurum... Dokunma bana, kapanmamış yaralarla doluyum, canımı acıtma bir yara da sen açma... Sevme beni, yoğun duygularımda kaybolursun, tutuştururum... İsteme beni, yasaklarla boğuşursun, engellerle doluyum... Çözmeye çalışma sakın, seninle karışır iyice kördüğüm olurum... Anlama beni, ben kendimi anlarım, ben böyle...
  2. Alışma,dokunma,sevme,çözmeye çalışma..!....

Alışma,dokunma,sevme,çözmeye çalışma..!....

Alışma bana,ne yapacağım belli olmaz, bugün varım,yarın birden yok olurum.. Dokunma bana,kapanmamış yaralarla doluyum,canımı acıtma.. Sevme beni,yoğun duygularımda kaybolursun,tutuştururum .. Çözmeye çalışma sakın,seninle karışır iyice kördüğüm olurum.. Güveniyorsan kendine inandır beni aşkın varlığına, sonucunda öyle bir aşk yaşatırım ki,vazgeçemezsin,tutkun olurum Yıkabilirsen...
  3. Göksel - Duman Duman

Göksel - Duman Duman

Usul usul geçeyim kalbinden Yudum yudum içeyim zehrinden Demlensin aşk beklesin daha erken Cayır cayır yandım kor alevinden Dudağından aldım heves Sigarandan ver bir nefes Duman duman süzül ruhumdan Duman duman süzül ruhumdan Diyar diyar gezelim seninle Küçük bir iz bırakalım bu alemde Yıldızlara uzanıp gökyüzünde Kanatlanıp uçalım elele Dudağından aldım heves Sigarandan ver bir nefes Duman...
  4. Duman - Halimiz Duman

Duman - Halimiz Duman

Giderek dağı,duvarı aştık, Yardan uzak aleme daldık, Aman aman çaresiz kaldık, Halimiz Duman amaaaan... Giderek kanımız zehir dolmuş, Yoldan çıkan kurda yem olmuş, Dost dediğin kalbini soymuş, Halimiz duman amaaan Halimiz duman amaaan Nerde yaşarsan yaşa babaam, Sevgi,aşk heeepsi yalaaan, Giderek dağı,duvarı aştık, Yardan uzak aleme daldık, Aman aman çaresiz kaldık, Halimiz Duman amaaaan......
  5. Bora Duran-Duman duman

Bora Duran-Duman duman

Harika bir şarkı kızlar kesinlikle dinleyin. Her mevsim aşk yaşanmıyor Bulunmuyor anlam Durdu dünya Durdu zaman Ne mümkün nefes almak Ne seyretmek şehri İstanbul duman duman Gel diyorsun nasıl geleyim Sev diyorsun nasıl seveyim Gel diyorsun nasıl geleyim Nasıl dayanırsan dayan yüreğim Dayan dayan eriyor buzlar yüreğim dayan Dayan dayan İstanbul duman duman Dayan sevgilim dayan bitecek bu...

Sayfayı Paylaş