gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Duman - Dağlar Bağlar

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Dağlarda bağlarda Ben seni gördüm oralarda Dağlarda bağlarda
    Ben seni öptüm buralarda

Günleri, ayları, yılları saydık biz kavuşamadık aman
    Koçları, kuzuları, tarlayı sattık başlık parası aman
    Babası da vermez kapıya dayandım vay
    Kaçıramadım da kızına da yandım vay

Dağlarda bağlarda
    Ben seni gördüm oralarda
    Dağlarda bağlarda
    Ben seni öptüm buralarda

Günleri, ayları, yılları saydık biz kavuşamadık aman
    Koçları, kuzuları, tarlayı sattık başlık parası aman
    Babası da vermez kapıya dayandım vay
    Kaçıramadım da kızına da yandım vay

Dağlarda bağlarda
    Ben seni gördüm oralarda
    Dağlarda bağlarda
    Ben seni öptüm buralarda
    (x5)
    Şuralarda, oralarda vay

Duman - Dağlar Bağlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bağ

bağ

Urgan, halat, ip vs üzerinde görülen düğüm kopukluk ya da meydana gelecek ufak bir engeldir. ( Ayrıca Bakınız; Bağlamak.)Mutluluk ve başarıya işarettir. Mutluluk ve başarıya işarettir. Yemyeşil bir bağ, insanın muradına ereceğine, istediği her şeye kavuşacağına işarettir.Urgan, halat, ip vs üzerinde görülen düğüm kopukluk ya da meydana gelecek ufak bir engeldir.
  2. Duman - Halimiz Duman

Duman - Halimiz Duman

Giderek dağı,duvarı aştık, Yardan uzak aleme daldık, Aman aman çaresiz kaldık, Halimiz Duman amaaaan... Giderek kanımız zehir dolmuş, Yoldan çıkan kurda yem olmuş, Dost dediğin kalbini soymuş, Halimiz duman amaaan Halimiz duman amaaan Nerde yaşarsan yaşa babaam, Sevgi,aşk heeepsi yalaaan, Giderek dağı,duvarı aştık, Yardan uzak aleme daldık, Aman aman çaresiz kaldık, Halimiz Duman amaaaan......
  3. Bora Duran-Duman duman

Bora Duran-Duman duman

Harika bir şarkı kızlar kesinlikle dinleyin. Her mevsim aşk yaşanmıyor Bulunmuyor anlam Durdu dünya Durdu zaman Ne mümkün nefes almak Ne seyretmek şehri İstanbul duman duman Gel diyorsun nasıl geleyim Sev diyorsun nasıl seveyim Gel diyorsun nasıl geleyim Nasıl dayanırsan dayan yüreğim Dayan dayan eriyor buzlar yüreğim dayan Dayan dayan İstanbul duman duman Dayan sevgilim dayan bitecek bu...
  4. Bağ-Kur

Bağ-Kur

Sevgili Melekler bağ-kur ile ilgili soru ve sorunlarınız için web sitesi: http://www.bagkur.gov.tr/
  5. Kimyasal Bağlar

Kimyasal Bağlar

kimyasal bağlar lise,kimyasal bağlar konu anlatımı,kimyasal bağlar ve bileşik,kimyasal bağlar ders notları,kimyasal bağlar hakkında bilgiler Kimyasal bağ, moleküllerde atomları birarada tutan kuvvettir. Bir bağın oluşabilmesi için atomlar tek başına bulundukları zamankinden daha kararlı (az enerjiye sahip) olmalıdırlar. Genelleme yapmak gerekirse bağlar oluşurken dışarıya enerji...

Sayfayı Paylaş