gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Dün Sen Vardın Yanımda

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

SEN VARDIN Kırık dökük umutlarım vardı.Sıcacık gülüşünle yüzümde tebessümler doğardı.Bir canım deyişin yeterdi buz tutmuş yüreğimi ısıtmaya.Sahte yüzlerin arasında bulmuştum seni.Sen gerçektin, gerçeğimdin... SEN VARDIN.Bütün siyahları atmıştım gelişinle.Rengarenk ömür sayfalarıma hiçbirşey senin kadar yakışmamıştı.Küçücük yüreğime kocaman bir SEN sığdırmıştım.
    SEN VARDIN.Aşk vardı,hayat vardı, özlem vardı.Duyguların en gerçeği sanaydı.Yanağıma dokunan gözyaşımda mutluluğun kahkahaları yatardı.Biran bile duraksamadan,yorulmadan,hiç bıkmadan bütün koşmalarım sanaydı...

SEN VARDIN.Ellerimi açıp şükretmek vardı varlığına.Dualarım vardı seninlebaşlayıp seninle biten ve hayallerim, her bir karesi umutla dolu...

Ve artık YOKLUĞUN VAR,SEN YOKSUN...Mutluluğa hasret sözcüklerim var.Karanlıklara bürünmüş düşlerim,sahte gülüşlerim,yalancı terkedişlerim var.

Sen yoksun yar benim artık;
    SİYAHLAR GİYMİŞ BİR ÖMRÜM VAR...

Dün Sen Vardın Yanımda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kargo - Yanımda Sen Olmayınca

Kargo - Yanımda Sen Olmayınca

Sabah uyandım baktım bir çevreme Herşey dün gece bıraktığım yerde Anlamı yok herşey düzenli olsa bile Sevgilimin resmi bana bakmıyor yine Anladım bugün yalnızım tek başıma Çıkar dolaşırım sakin kafam Bir oraya bir buraya eski dostlara Özlemişim eskilerden bir hava Çünkü çok güzel... Yalnız dolaşmak Çünkü çok güzel Yanımda sen olmayınca Güneş battı çaresiz döndüm eve Sensiz...
  2. Sen yanımda olsan

Sen yanımda olsan

sen yanımda olsan yanımda olsan ne yapardın Yine bir akşam üstü... Ve ben yine bulutlarla beraber çay içiyorum... Az şekerli. Aylardan ekim. Üç gün sonra dolunay çıkacak. Hava birazcık serin gibi. Senin yanımda olmanı istediğim akşamlardan birisi işte. Her akşamki gibi yine boş ve yine sabaha gebe. Sanki kar yağacakmış sanıyorum. Birazcık serin dedim ya işte bu serinlik sadece bu akşama...
  3. Dün sen o geçmişe gömüldün.

Dün sen o geçmişe gömüldün.

Aşkla ilgili herşey anlamını senle yitirdi. Çünkü sen gittin. dün Dün başka bir şehrin kokusunda denizi soludum özlemle. Ay denizin tepesindeydi. Bıraksalardı, kalsaydım kayalıkların başında. Dalgaların karşısında, bütün dünya sırtımın arkasında. Dün, bugün, yarın. Aslında ne zaman? Zaman ne? Zamanımız ömrümüz kadar ancak. Yaşımızsa yaşamışlığımızdan daha az. Yoktun! Hüzün...
  4. Yanında olmak vardı şimdi

Yanında olmak vardı şimdi

Melekler bu şiir özlediklerimiz için gelsin Yanında olmak vardı şimdi Yattığın yatağın dağınıklığına sebep olmak Sırılsıklam olmak terinle Ve teninle birleşmek tek nefeste Yanında olmak vardı şimdi ... Mutfağında seninle oturmak Tüm yaşanmışlıkların üstüne Bir cigara yakmak sessizce Yanında olmak ve sana sarılmak vardı şimdi Tutmak elini Bakmak gözlerine ve akmak yüreğinin en...

Sayfayı Paylaş