gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

dünya kadınlar gününe özel mesajlar yazarmısınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Şimiden hepinizin dünya kadınlar gününü kutluyorum ve dünya kadınlar gününe özekl mesajlar yazmanızı istiyorum :)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutlarım.
    Analarımız, bacılarımız hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Günü’nü kutluyorum.

Senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Kadınlar günün kutlu olsun sevgili annecigim..

Kleimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiiyi tarif etmemi istesen "Anneé derdim. Kadınlar günün kutlu olsun anneciğim...

Benim için herşeye katlanan her zaman yanımda olan değer biçilemeyen dünyanın en güzel kadını...Kadınlar Günün Kutlu olsun...

Peygamberimizin (Cennet annelerin ayakları altındadır) sözünün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım.

Onlardan olduğumuz ve yaşamımızın doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakar kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

dünya kadınlar gününe özel mesajlar yazarmısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özel gün mesajları

Özel gün mesajları

özel gün mesajları özel gün mesajları, msj, sms, 2011 yılının en güzel özel gün mesajları burada arkadaşlar. Özel günlerinizde, özeliniz olan kişiye unutulmayacak bir mesaj mı atmak istiyor sunuz? O halde size en güzel özel gün mesajlarından örnekler sunuyoruz Melek'ler:) Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilekler içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun...
  2. Dünya kadınlar günü mesajları

Dünya kadınlar günü mesajları

Dünya kadınlar günü mesajları paylaştınız mı kızlar ben göremedim de :S
  3. sevgililer günüyle ilgili mesajlar yazarmısınız

sevgililer günüyle ilgili mesajlar yazarmısınız

Merhaba. Sevgililer gününün anlamını ifade eden güzel mesajalr arıyorum.Facemden tüm sevgililere ithaf etmek istiyorum. Var mı güzel sevgililer günü mesajlarınız?
  4. Dünya kadınlar günüyle ilgili mesajlar yazabilirmisiniz

Dünya kadınlar günüyle ilgili mesajlar yazabilirmisiniz

Twitter ve faceden paylaşım yapmak üzere dünya kadınlar günü mesajları arıyorum. Burası da bir kadın sitesi olduğuna göre bana yardımcı olabileceğinizi umuyorum :)
  5. dünya kadınlar günüyle ilgili mesajlar yayınlayın

dünya kadınlar günüyle ilgili mesajlar yayınlayın

Biliyorsunuz 8 mart dünya kadınlar günü ve ne yazık ki hala şiddet gören kadın haberleri izliyoruz.Siz de bir kadın sitesi olduğunuza göre 8 martla ilgili mesajlar yayınlarmısınız..

Sayfayı Paylaş