gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

Dünya Saha Kalksa Canim Yine Seni Sevecegim.Bu Karanlik Yutmaz Bizi,...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

Yine Aksam Karanligi Cöküyor Bak Pencereme Hüznün Karisiyor Canim Karisiyor Her Geceye Birde Senin Hasretinle Burkulurken Bak Yüregim
    Iste Ozaman Sigdiramam Acilarimi Her Heceye
    Aglamak Geceden Yana
    Özlemek Geceden Yana
    Bulup Bulup Seni Kaybetmek
    Aramak Geceden Yana
    Bir Yagmurlu Bulutum Ben Sana Agliyor Yüregim
    Dünya Saha Kalksa Canim Yine Seni Sevecegim
    Bu Karanlik Yutmaz Bizi, Bu Ayrilik Almaz Seni
    Gelincikler Koparipta Sana Öyle Gelecegim
    Aglamak Geceden Yana
    Özlemek Geceden Yana
    Bulup Bulup Seni Kaybetmek
    Aramak Geceden Yana

(alıntı)

Dünya Saha Kalksa Canim Yine Seni Sevecegim.Bu Karanlik Yutmaz Bizi,... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kene yine can aldi

Kene yine can aldi

Karabük'ün Eflani İlçesi'nin Çamyurt Köyü'nde Boğazına Yapışan Keneyi Kendisi Çıkartan Hatice Karagöz, Karagöz Dün 02.00 Sıralarında Tedavi Gördüğü Hastanede Yaşamını Kaybetti. KARABÜK’ün Eflani İlçesi’nin Çamyurt Köyü’nde yaşayan 17 yaşındaki Hatice Karagöz, 10 Temmuz günü yüksek ateş ve boğaz ağrısı şikáyeti ile Safranbolu Devlet Hastanesi’ne, ardından Karabük Devlet Hastanesi’ne...
  2. PKK yine can aldı

PKK yine can aldı

Yine mayın yine şehit! Yüksekova'nın Dağlıca bölgesinde yola döşenen PKK mayını patladı. Acı haber tez geldi. Hakkari'nin Yüksekova ilçesi Dağlıca bölgesinde, teröristler tarafından tuzaklanmış patlayıcı maddenin bugün saat 15.30'da patlamasıyla bir güvenlik görevlisi şehit oldu. Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinde yer alan terörle mücadeleye ilişkin duyuruya göre dün...
  3. Sevgiyi tarif etmeye kalksam seni anlatırdım dünyaya

Sevgiyi tarif etmeye kalksam seni anlatırdım dünyaya

Korkunun olduğu yerde aşk yoktur. Cesarettir sevmek. Düzenlere,oyunlara,kötülüklere meydan okumaktır. Sevmek; uzaklaşmaktır yalandan,bencilliği hiçe saymaktır. Bir başka açıdan da inanmaktır sevmek.Gerçekten inanmaktır, tümden inanmaktır. İnsan sevince; sevdiğine bütünvarlığı ile teslim olmamışsa, yeteri derecede sevmemiş demektir. Ve ona kayıtsız şartsız inanmıyorsa, sevgiden bahsetmeye bile...
  4. Yine bizim Temel ::))

Yine bizim Temel ::))

Temel Londra'da otelin birinin odasında kara kara düşünüyor. "Yahu" diyor "Ben aşağıda içki isterken Karadenizli olduğum anlaşılır mı acaba?" Geçiyor aynanın karşısına ve prova yapıyor. "Bana bir fiski… Yok böyle anlarlar. Bana bir raki. Yok yok..." diyor "Böyle de anlarlar." En sonunda buluyor ve "Bana bir bira… Tamam" diyor "Böyle...
  5. Soba yine can aldı

Soba yine can aldı

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde bir kişi sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek yaşamını yitirdi....

Sayfayı Paylaş