gebe
  1. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

Dünyaca ünlü markalardan 2010 yazı için tasarımlar

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında Dişeps tarafından paylaşıldı.

Dünyaca ünlü Diane von Furstenberg

Paul & Joe

Paul Smith Black Label

marc cain

gibi markalardan hoşuma giden kıyafetleri seçtim sizlerle paylaşmayı istedim.Bakalım hoşunuza gitcekmi....[​IMG]

Dünyaca ünlü markalardan 2010 yazı için tasarımlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dünyaca ünlü markalardan moda haberleri

dünyaca ünlü markalardan moda haberleri

LC Waikiki’den Southblue ile Yaz Şıklığı LC Waikiki’nin southblue erkeğini bordo, mavi, beyaz, bej, pembe, yeşil, oranj, sarı, kırmızı, haki tonlarından oluşan çok zengin bir renk paleti bekliyor. Keten takımlardan chino ve denim pantolonlara, gömleklerden tişörtlere, anoraklara ve deniz şortlarına uzanan ürün yelpazesi ile Southblue’da, hem iş hem de sportif aktivitelere uygun seçenekler...
  2. Dünyaca Ünlü Markaların Sahteleri

Dünyaca Ünlü Markaların Sahteleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ünlü Markalardan Yaz İçin Rengarenk Çantalar

Ünlü Markalardan Yaz İçin Rengarenk Çantalar

Yeni sezon çantalar rengarenk, desenli ve capcanlı... Yazın sıcaklığı kendini tasarımlarda da gösteriyor.... Hotiç 2009 İlkbahar - Yaz Koleksiyonu, renklerinden modellerine egzotizmin etkilerini yansıtıyor. Güneşin birbirinden canlı tonları, hareketli desenlerle birleşerek, çarpıcı bir koleksiyona imza atıyor. Deri püsküller ise yaz sezonunu zenginleştiren diğer önemli unsurlar... Afrika...
  4. Dünyaca Ünlü Ayakkabı Markaları

Dünyaca Ünlü Ayakkabı Markaları

Dünyaca Ünlü Ayakkabı Markaları hangileridir bana yazar ve modellerinide sunarsanız sevinirim.
  5. Dünyaca Ünlü Çanta Markaları

Dünyaca Ünlü Çanta Markaları

Dünyaca Ünlü Çanta Markaları hangileri bana Dünyaca Ünlü Çanta Markalarının isimlerini listelermisiniz

Sayfayı Paylaş