gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

dünyada bir kadın bir batında en çok kaç bebek doğurmuş?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Acaba sınır ne?Kadın vücudu kaça kadar dayanır? Bir kadın ömrü boyunca kaç çocuk doğurabilir? Guinesse girmiş en büyük rakam nedir?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Dünyada En fazla doğuran kadın bugüne kadar, en çok çocuk doğuran kadının çocuk sayısı 69.
    Rusyada 1702-1782 yılları arasında yaşayan bir Rus kadını, 16 ikiz, 7 üçüz ve 4 dördüz olmak üzere 69 çocuk dünyaya getirmiş.

MaWiM, ceylinn, ÖzGüL ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  3. sultansu

sultansu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    maşallah tavşanlar gibi o neymiş öyle. :S hem bu kadar çocuk doğurmuş hem de 80 yıl yaşamış :abo: eğer doğum yapmak kadının ömründen 3 yıl götürüyorsa doğurmasa kaç yıl yaşayacaktı acaba hahaha

ÖzGüL ve a.özlem bunu beğendi.
  4. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    acaip ya.. o kadini görmek isterdim, kesin ne disi vardi nede saci.... cok bitkindi kesin.... ama masallah diycemya zaten ölmüs :D

5. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    valla maşallah ne hatunmuş :) yememiş içmemiş bebek çalışması yapmış hahaha birini doğurup hemen diğerine hazırlık yapmış :D

ceylinn bunu beğendi.
  6. ceylinn

ceylinn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    110
    Ödül Puanları:
    0
    maşallah benim bi tane olmuyr kadına bak. :D

metanoyam bunu beğendi.
  7. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Valla millet bi dene doğuruyor ne hale geliyor bu kadınlar seri üretim yapmış resmen hahaha nasıl bir vücut ve bünye varmış hakkaten insan şaşırıyor doğrusu:S

ceylinn bunu beğendi.
  8. metanoyam

metanoyam Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    128
    Ödül Puanları:
    43
    kadınlar ömürlerinde ortalam 35 bebek getirme kapasitesine sahipmiş kızlar biliyonuz mu :) bizde big ariplik var galiba :):):)

ceylinn bunu beğendi.
  9. ceylinn

ceylinn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    110
    Ödül Puanları:
    0
    aynen metan ya:)

metanoyam bunu beğendi.
dünyada bir kadın bir batında en çok kaç bebek doğurmuş? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadın bir çok şeydir

Kadın bir çok şeydir

Çoğu zaman küçümsenir ev kadınlığının ağır yükü... Anneliğin kutsallığı ve gerçekten iyi bir eş olmanın emeği... Oysa ki, ne çok şeydir bir kadın ve sadece bir kadındandır bir çok şey... BİR KADIN GİTTİĞİNDE... Kadınlar gittiklerinde, arkalarında daha büyük boşluklar bırakırlar. Onlar bir gün çekip gittiklerinde, peşlerinde yetim-öksüz kalan çok olur. Mutfaktaki dolap, perdeler, kavanozun...
  2. Bir kerede 8 bebek doğurdu

Bir kerede 8 bebek doğurdu

ABD'de bir kadın, dün akşam bir doğumda batında 8 bebek dünyaya getirdi. Bir yerel TV'nin haberine göre, kimliğinin açıklanmasını istemeyen kadın, Los Angeles kentine 30 kilometre mesafedeki Bellflower banliyösünde 6 erkek, 2 kız çocuğu doğurdu. Haberde, doktorların, ağırlıkları 820 gramla 1,5 kilo arasında değişen bebeklerin sağlık durumlarının iyi olduğunu, ancak ilk 72 saatin, bebeklerin...
  3. Bir Kadının Kaç Sevgilisi Olmalı?

Bir Kadının Kaç Sevgilisi Olmalı?

Bir Kadının Kaç Sevgilisi Olmalı? Bir arkadaşım şöyle demişti: “ Bir kadının üç sevgilisi olmalı!” İlk duyduğumda tüylerim ürpermişti. Bunun saçma ve altı boş bir cümleden öteye gitmediğini düşünmüştüm. Sizce bir kadının kaç sevgilisi olmalı? Normal şartlarda herkesin vereceği cevap, elbette tek kişidir. Dinlerken ben de öyle düşündüm. Sadakati, aşkın kutsallığını ve sonuna kadar sevgiyi...
  4. Bir hata neler doğurdu

Bir hata neler doğurdu

FDA, 23 Haziran 1960’da doğum kontrol hapını ilk defa onayladı. Adı Enovid olan hap oldukça güçlüydü. Yumurtlamayı önleyerek hamileliğin önüne geçmek için yüksek dozlarda hormonlar içeriyordu. İki yıl içinde Enovid’in üreticisi, kan pıhtılaşması şikayetleriyle boğuşmaya başladı. 1966’da, kan pıhtılaşması, şeker ve kanserle ilgili kamunun kaygısı yüzünden FDA daha düşük dozlu haplara yeşil...
  5. Dünyanın En Kısa Boylu Kadını Bir Hintli

Dünyanın En Kısa Boylu Kadını Bir Hintli

dünyanın en kısa boylu kadını dünyanın en kısa boylu kadini kim boyu guinnes rekorlar kitabı ile ilgili bilgiler burada melekler. Guinnes birbirinden ilginç rekor sahiplerini bulmaya devam ediyor melekler. :) Daha önce forumumuzda dünyanın en uzun boylu kadınları konusunu sizlerle paylaşmıştık. Geçtiğimiz günlerde dünyanın en kısa boylu kadını da Guinnes rekorlar kitabına adını yazdırdı. Bakın...

Sayfayı Paylaş