gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

dünyanın en duygusal sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

dünyanın en duygusal sözleri dünyanın en duygusal sözü Bana dünyanın en duygusal sözü yada sözlerinden bir kaç tane örnek verebilirseniz sevinirim.

dünyanın en duygusal sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duygusal şarkıların en başarılı isimlerinden Duygun Kalbime Yazdım şarkı sözü

Duygusal şarkıların en başarılı isimlerinden Duygun Kalbime Yazdım şarkı sözü

duygun kalbime yazdım duygusal şarkı sözleri kalbime yazdım yar sensiz olmayacak duygusal şarkıların sözleri şarkılar nasıl sensiz olur. (x2) Ardına bakmadan ayrıldın seviyorum diye kandırdın Ömrümü gül gibi soldurdun ama… Gönlüme yazdım yar sensiz olmayacak. Sen hiç uğraşma yar bu yara hiç kapanmayacak Mutsuzluk sonum olur yaşamak bana haram olur.. Ardına bakmadan ayrıldın seviyorum...
  2. Duygusal Sözler

Duygusal Sözler

duygulu sözler duygulu sozler duygusal uzun sözler uzun duygusal Ilık bir rüzgâr esti buradan,nerden geldiğini bilemedim,Nereye gidiyorsun dedim, özlenen her şeye dedi,benimde aklıma sen geldin;çünkü buralarda özlendin… Rüzgar alabildiğine hırçın, yagmur alabildiğine inatçı, yüreğim ise onlara inat sanki bir liman, tipki gözlerindeki huzur gibi. Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev...
  3. Dünyanın En Güzel Aşk Sözleri

Dünyanın En Güzel Aşk Sözleri

Dünyanın En Güzel Aşk Sözleri yazarsanız çok sevinirim kızlar.
  4. En Anlamlı Duygusal Sözler

En Anlamlı Duygusal Sözler

En Anlamlı Duygusal Sözler istiyorum sizden benim için çok acil ve çok önemli umarım bir an önce isteğimi yerine getirirsiniz arkadaşlar
  5. Anlamlı Duygusal Mesajlar Sözler

Anlamlı Duygusal Mesajlar Sözler

En Anlamlı Duygusal Sözler Anlamlı Duygusal Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda bizden en anlamlı duygusal sözler isteyen misafirimiz için ve ilgili tüm akradaşlarımız için anlamlı duygusal mesajlar ve sözleri paylaşıyoruz. - Askimin bahari sensin diyerek Kalbimin feryadi dinsin diyerek Hayatta yanliz seni severek Acilan gülümü dermeye geldim!! - Hasretin bir yana kahrin bir...

Sayfayı Paylaş