gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Dünyanın En Zenginlerinden Bill Gates'in Muhteşem Evi

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bill gatesin evi, bill gatesin ev dekorasyonu, ünlülerin evleri Dünyanın en zenginleri arasın da yer alan Bill Gates'in evini merak ediyormusunuz? Evin tamamı tam 7 yılda inşa edildi ve 5 bin metrekarelik bir alana yapıldı. Saniye de 230 bin dolar kazanan Bill Gates'in evinin resimlerini sizler için galerimiz de paylaştım. Muhteşem bir doğa harikasının içinde inşa edilen evin dekorasyonun da modern rüzgarlar esiyor. Zenginin parası züğürdün çenesini yorar hesabı sizde eminim ki resimleri gördüğünüz de olmaz böyle bir ev diyeceksiniz:D:D. Hiçbir masraftan kaçınılmadan dekore edilen evde mobilyaların lüks tasarımları ve modern dekorasyonun evin her köşesin de kullanıldığını görmemiz mümkün. Vesselam dekorasyonu ile kim ilgilendiyse hakkaten çok zevkli ve hayalgücünde de sınır tanımayan biriymişhahaha bill gates evi (1).jpg bill gates evi (2).jpg bill gates evi (3).jpg

BİLL GATES'İN MUHTEŞEM EVİNİN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

karakuzu bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Amaaaannn :hih:

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ben de beğenmedim :hıh:

karakuzu bunu beğendi.
  4. *ESMERİM*

*ESMERİM* Forum Okuru

valla ben begendim ama tarihi yer havası var sanki biraz

5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    hahahahahaha

6. *ESMERİM*

*ESMERİM* Forum Okuru

Dünyanın En Zenginlerinden Bill Gates'in Muhteşem Evi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyanın en küçük evi

Dünyanın en küçük evi

dünyanın en küçük evi Richard Horden tarafından tasarlanan Micro Compact Home küp şeklinde. Dünya’nın en küçük evi başlığı abartılı olabilir ama evin kenar ölçüsü 2,6 m ve taban alanı sadece 6,76 metrekare. İçinde iki küçük yatak, bir duş, tuvaler ve mutfak bulunuyor. Bu evler 32.500-44.225 Dolar arasında değişen fiyatlarda satılıyor. Uluslararası telecom şirketi O2 Germany...
  2. ..:: Dünyanın En Muhteşem Şehirleri ::..

..:: Dünyanın En Muhteşem Şehirleri ::..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bill Gates'in evi arabası yatı:)))

Bill Gates'in evi arabası yatı:)))

bill gates yatı bill gates mal varlığı in yatı gatesin in evi Buyrun işte para ve güç insanı böyle mal varlığı sahibi ediyor:D Bill Gates'in arabasıyla başlayalım bakalım:D akvaryum manzaralı odası:D burda da bill gates in 97 milyon dolarlık evi... değişik bilgiler var ev hakkında... krokisini veriyorum önce The Gates "Ecology House" Buda Bill Gates'in minik yatı:D...
  4. Bill Gates'in başarısının sırrı bu kitapta gizli

Bill Gates'in başarısının sırrı bu kitapta gizli

bill gates hayatı ingilizce bill gates ingilizce hayatı Outliers'te Malcolm Gladwell başarının çok çalıştılar, motivasyonları yüksekti, engel tanımadılar gibi beylik sözlerle açıklanamayacağını iddia ediyor. Malcolm Gladwell, Türkçeye de çevrilmiş olan son kitabı 'Outliers'da başarı üstüne yaptığı araştırmaları paylaşıyor. Öncelikle başarının, basit bir şekilde 'çok...
  5. Dünyanın en pahalı evleri

Dünyanın en pahalı evleri

dünyanın en büyük evi dünyanın en büyük evleri pahalı evler Dünyanın en pahalı evleri, nerededir, fiyatları nedir, boyutları ne kadardır, kime aittir bunlar hakkında bilgi alalım arkadaşlar. Dünyanın en pahalı evleri listesinin ilk sırasında ABD'de, California Beverly Hills'teki, bir dönem Amerikan medya imparatoru William Randolph Hearst'e ait olan 6.5 hektar alan üzerine kurulu...

Sayfayı Paylaş