gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Dünyaya bir de tepeden bakın

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

Helikopterden çekilen bu fotoğraflar, farklı bir açının herşeyi nasıl değiştirdiğini gözler önüne seriyor... [​IMG]

Son düzenleme: 16 Temmuz 2008
  2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Dünyaya bir de tepeden bakın
    Hoş görüntüler. teşekkürler

Dünyaya bir de tepeden bakın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyaya birde buradan bakın

Dünyaya birde buradan bakın

dünyaya 10 milyon ışık yılı uzaktan bakmayı ister misiniz? resimler
  2. Tepeden Tırnağa Bakım

Tepeden Tırnağa Bakım

ten açıcı maskeler tırnak kuruluğu dermatologların önerdiği nemlendiriciler dermatologların önerdiği markalar kremler Tatil Dönüşü Tepeden Tırnağa Bakım Güneşten, tuzlu ve klorlu sulardan yıpranan cildimize, saçlarımıza, tırnaklarımıza; kısacası tepeden tırnağa tüm vücudumuza bilinçli bir bakım yapmakta fayda var. Medical Park Bahçelievler Hastanesi Cilt Hastalıkları...
  3. Ege Çubukçu Son Albüm Bir De Baktım

Ege Çubukçu Son Albüm Bir De Baktım

“Bir De Baktım” isimli albümüyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan Ege Çubukçu, uzun bir aradan sonra susukunluğuna sen verecek. Ege Çubukçu son albümü olan “Bir De Baktım” isimli albümünde 12 adet parça yeralıyor. Ege Çubukçu son albümünde pek çok önemli isimle çalıştı. Pamela, Ajda Pekkan, Hakan Özlücan,Ferhat Göçer gibi pek çok isimle düet yaptı. Şarkı Listesi: 1. Bir de Baktım...
  4. Dünyaya birde bu Gözle bakin...

Dünyaya birde bu Gözle bakin...

Meleklerim bu sayfayi cok ilginc buldum. Ve acikcasi cokta Duygulandim sonunda :uhu: Sizinle paylasmak istedim... eee artik sizde rep verirsiniz bana demi :utan: yupis byEFSaNE
  5. Dünyaya Bir de Böyle Bakın

Dünyaya Bir de Böyle Bakın

Dünya üzerinde bizim görmediğimiz ,bilmediğimiz o kadar güzel ilginç yerler varki meleklerim ,biz sadece resimlerine bakmakla kalıyoruz çoğu zaman.Gerçekliğine hiç inanamayacağıız bu resimler de bizim dünyamıza ait kareler. ABD Jeoloji Araştırmaları Enstitüsü'nün çekip yayınladığı bu fotoğraflar,ilk bakışta tuvale püskürtülmüş boyalarla yapılan resimlere benzesede tamamı gerçek.Landsat 5 ve...

Sayfayı Paylaş