gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Düş Sokağı Sakinleri - Acılar Sorular Ve Yüzler

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hafifçe ısırılmış bir dünyanın ucundayım Ellerim uzanmış üşüyormuşum Acılar yanlızlığımızın ortak aynası olmuş
    Düşlerde gördüğümüz hep o derin anlam

Ben nerdeyim Hangi düş benim
    Sen nerdesin Hangi roldesin

Hafifçe belirmiş bir gülün açışındayım
    Daha sıcak daha derin bir yerlerdeyim
    İçimde büyüttüğüm hep o sorular
    Başka yüzlerde neden
    Neden anlam buluyorlar

Ben nerdeyim Hangi düş benim
    Sen nerdesin Hangi roldesin

Düş Sokağı Sakinleri - Acılar Sorular Ve Yüzler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düş Sokağı Sakinleri - Melekler ve Benler

Düş Sokağı Sakinleri - Melekler ve Benler

Melekler gelince ben de gidicem Hiç görmediğim yerlere Mesela gezegenlere Melekler sevinde ben de sevicem Hiç sevmediğim şeyleri Mesela sürüngenleri Melekler gülünce ben de gülücem Hiç gülmediğim şeylere Mesela kurabiyelere Melekler ölünce ben de ölücem Hiç ölmediğim şeylere Mesela kum tepelerine Melekler doğunca ben de doğucam Hiç doğmadığım annelerde Mesela bütün renklerde...
  2. Düş Sokağı Sakinleri - Kış ve Hüzün

Düş Sokağı Sakinleri - Kış ve Hüzün

Dünümden bugüne kalan sadece bir kış Zaman öyle zor ki yanımda ol sen Girdiğim kavgalar baktığım aynalar Neden hiç büyümez içimde çocuklar Yanımda ol ki gücüm çoğalsın Yanımda ol ki sesim dağılsın Sözünden içime kalan geceyi örttüm Çünkü ardımda gezen takvimler vardı Bilemedim yaşanan hangimizin düşü Şimdi dudaklarında kurumuş gül tadı Yanımda ol ki gücüm çoğalsın Yanımda ol ki sesim dağılsın...
  3. Düş Sokağı Sakinleri - Gece ve Düşler

Düş Sokağı Sakinleri - Gece ve Düşler

Bilemedim düşlerin bu kadar korkak Ellerimden uzak olduğunu Göremedim uykuların bu kardar küçülmüş Düşlerimden ayrık durduğunu Yapamam kendime kötü gözle bakamam Segiliyi yerinden oynatamam Ölemem uğruna içimde güller dikemem Sevgiliyi aşkından edemem Güneş bile ağlar halime Ne olacak diye sorar kendine (x2) Bilemedim düşlerin bu kadar yorgun Ellerime tuzak kurduğunu Göremedim uykuların bu...
  4. Düş Sokağı Sakinleri - Düş Sokağı Sakinleri 2

Düş Sokağı Sakinleri - Düş Sokağı Sakinleri 2

Göründük düşün alevinde Yandık aşkın ateşinde Coşkular kudurdu durdu Sevgililer uyudu Anladık ki oyunlar boyalar demekmiş Boyadıkça bütün evcilikler sevişirmiş Güneşler batar duşler yatar Aşık yorgun aşktan bıkar Gölge kaçar uyku koşar Sevgilerde uyaklar Aşktan geçtik delirdik Yine de yeşerdik Ben onun aşından Sen şunun yaşından Biz bunun taşından doğduk Yüceldik Düş aşkın içinde Aşık düşün...
  5. Düş Sokağı Sakinleri - Ayrılık

Düş Sokağı Sakinleri - Ayrılık

Sana uzaktan bakıyor artık gözlerim Gönlüm senden geçmez Bana döndü hep sözlerim Unutmak o kadar kolay mı sandın? Ayrılık bana aşktır artık Dağılmış saçlarım gönlünün yatağına Uyandırma Sabah olsun ben giderim Sen kal rüyamda Aramak o kadar kolay mı sandın? Yolların bana aşktır artık Ah gitmek o kadar kolay mı sandın? Yolların bana aşktır artık Sesim bende bir yabancı gibi Şaşarım Gönlümün...

Sayfayı Paylaş