gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Düş Sokağı Sakinleri - Ağaçlardaki Düş Sevdalarım

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Aynı kaldı düşümdeki ağaçlar Açtım gözlerimi çiçek açtılar Aynı kaldı düşümdeki ağaçlar
    Açtım ellerimi sevda oldular
    Doğdun o vakitte
    Ölmüş bir sevdadan aldın
    Kendi sevdana kattın yaralı yüreğini

Kapandı ellerim kollarım çiçek doldu
    Aynı kaldı heyecanım bağlılığım oldu
    Kapandı gözlerim geceler gündüz oldu
    Aynı kaldı heyecanım
    Ben teninle oldum

Dokundum genç kadınlığına
    Hafif çekingendim
    Tanıdım aşkı bağlandıgıma inandım...

Al beni yar aşkın içine
    Yüreğime can ver
    Çünkü yüreğim seni bekler

Al beni yar aşkin içine...

Düş Sokağı Sakinleri - Ağaçlardaki Düş Sevdalarım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düş Sokağı Sakinleri - Sevdan Bir Ateş

Düş Sokağı Sakinleri - Sevdan Bir Ateş

Senin alev gözlerin Eritse şu ruhumu Buz olur kesilirim Yanarken içim Sesin bir uçurum Çağırırsa beni Kuş olur uçarım Yanarken içim Sevdan bir ateş oldu bende Gönlüm bir deli coştu sende Saçların rüzgarından Savururken gönlümü Sürgün olur göçerim Bu diyarlardan Kime dokunur ellerim Kimi görür gözlerim Ölüm çıkar karşıma Yine sen derim Sevdan bir ateş oldu bende Gönlüm bir deli coştu sende
  2. Düş Sokağı Sakinleri - Düşümdeki Yolculuk

Düş Sokağı Sakinleri - Düşümdeki Yolculuk

Oyunlar kayboldular Göz yaşı kuş oldu uçtu ayrı dünyalara.. Dinlendim,filizlendim Başkaları girmedi hiç hayatıma.. Üzülmek mi yanlış yoksa sevinmek mi? Ayıramam kendimi kendimden bile bile.. Uzadı yol,çatallandı Gönlüm bir kuş oldu,hayıflandı.. Sevgiler yağmur bekler Tek bir güneş hiçbir şeye yetmez ki.. Ölmek mi doğru yoksa yaşamak mı? Ayıramam ayrılığı ayrılıktan bile bile.. Ufunetler...
  3. Düş Sokağı Sakinleri - Düşlerin Büyüsü

Düş Sokağı Sakinleri - Düşlerin Büyüsü

Geçmişi onu çirkinleştirdi hep Ve bu dünyadan alıp götürdü..." Ayrılıklar beni büyütür Yanılgılar aşkı gördürür Düne ait olan hoş paragraflar Artık... seni hep öldürür Düne ait olan hoş paragraflar Artık... beni hep güldürür Yolların hep vardır sonu Aşıkların başkadır yolu Bugüne gelen hoş şarkılar Artık... senden alır onu Bugüne gelen hoş şarkılar Artık... benden götürür onu...
  4. Düş Sokağı Sakinleri - Düş Sokağı Sakinleri 2

Düş Sokağı Sakinleri - Düş Sokağı Sakinleri 2

Göründük düşün alevinde Yandık aşkın ateşinde Coşkular kudurdu durdu Sevgililer uyudu Anladık ki oyunlar boyalar demekmiş Boyadıkça bütün evcilikler sevişirmiş Güneşler batar duşler yatar Aşık yorgun aşktan bıkar Gölge kaçar uyku koşar Sevgilerde uyaklar Aşktan geçtik delirdik Yine de yeşerdik Ben onun aşından Sen şunun yaşından Biz bunun taşından doğduk Yüceldik Düş aşkın içinde Aşık düşün...
  5. Düş Sokağı Sakinleri - Sevdan Bir Ateş (akor)

Düş Sokağı Sakinleri - Sevdan Bir Ateş (akor)

sevdan bir ateş akor F#m Bm E A Senin alev gözlerin eritse su ruhumu F#m(D) Bm E A Buz olur kesilirim, yanarken içim (2) F#m Bm E A Sesin bir uçurum, çagirirsa beni F#m(D) Bm E A Kus olur uçarim, yanarken içim (2) ( D Bm E A ( Sevdan bir ates oldu bende A ( F#m Bm E A ( Gönlüm bir...

Sayfayı Paylaş