gebe
  1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113

düsmanlari ve kötü insanlari ulastirmak icin bu zikir yeterli

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

Meleklerim eyer Ya Vehhab Esmasini günde 14 defa okunursaniz, sizden kötü insanlari ve düsmanlarinizi Allah c.c. sizden uzaklastirir.

Asena_Sule ve PİNKİ bunu beğendi.
  2. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    aslinda insanlarin en büyük silahi deyilmi dua... cok güzel!!!!

Asena_Sule bunu beğendi.
düsmanlari ve kötü insanlari ulastirmak icin bu zikir yeterli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. latifeler ve zikir

latifeler ve zikir

cezbe çeşitleri dini latifeler cezbe görüntüleri işte olay yaratan zikir görüntüleri video ruh latifesi Latifelerin Açıklanması ve Zikri Bilindiği gibi insan gerçek yapısı on latifeden oluşmuştur. Bunu beşi emirler ( melekut) aleminden, diğer beş tanesi de madde ( mülk) alemindendir. Emir alemi arşın üstündedir; görüntü ve madde olmaksızın Allahu Teala?nın ( c.c) emriyle yaratılmıştır....
  2. bir erkeği çıldırtmak için bu soruları sormak yeterli!!!

bir erkeği çıldırtmak için bu soruları sormak yeterli!!!

erkeği çıldırtmak erkegi cildirtmak kızlara soru sorma erkegi çıldırtmak istiyorum erkekleri "Eski sevgilinle hala görüşüyor musun? Bugün niye böyle durgunsun? Dün beni neden aramadın?" Bunlar, erkekleri çileden çıkaran sorulardan sadece birkaçı. Peki, erkeklere başka hangi soruları sormak tehlike yaratır, öğrenmek ister misiniz? Zaman zaman hepimiz erkeklerin bizi anlamadığından...
  3. Doğru ve yeterli beslenme

Doğru ve yeterli beslenme

Annenin günlük yaşantısını sürdürecek yeterli enerji ve besin öğelerini alırken fazladan alacağı protein, enerji, vitamin ve mineraller hem kendisi hem de doğacak bebeğin sağlıklı olmasının garantisidir. Normal bir gebelik sürecinde annenin kendi gereksinimine ek olarak tükettiklerinin bebeğe aktarılması annenin yaklaşık 10-12 kg alması demektir. Bu artışı sağlayabilmek için ek olarak günlük...
  4. Yeterli ve Dengeli Beslenme

Yeterli ve Dengeli Beslenme

dengeli beslenmede sabah kahvaltısı dengeli ve yeterli beslenme ile ilgili araştırma Beslenme Besin Grupları İnsanın beslenmesi için gerekli olan enerji, protein, karbonhidrat, vitamin ve minarellerin yeterli miktarlarda alınması gerekmektedir.Yiyeceklerimiz besleyici değerleri açısından 5 grupta toplanır. 1. Grup: Et,tavuk,balık,sakatat,yumurta,kurubaklagiller. Bu gruptaki besinler...
  5. Eşim beni aldatıyor, bu boşanmamız için yeterli bir sebep midir?

Eşim beni aldatıyor, bu boşanmamız için yeterli bir sebep midir?

eşim beni aldatıyor boşanabilir miyim,eşim beni sevmiyor ve aldatıyor boşanmam için yeterli midir,eşim beni başkasıyla aldatıyor boşanmak istiyorum, Evlenme ile kurulan evlilik birliği cinsel sadakat yükümünü de beraberinde getirir. Aldatma yani zina evlilik birliğine karşı yapılmış en büyük hakaret ve sadakatsizliktir. Bu sebeple mutlak bir boşanma sebebidir. Hâkim zinanın varlığını...

Sayfayı Paylaş