gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

duvar rafında işlevsellik

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

duvar rafı modelleri Çekmeceli duvar rafı
    duvar raflarını çok şık buluyorum. Evlere ava katıyorlar. Üzerine koyduğumuz dekorasyon objeleri ile dekorasyonumuzu tamamlıyorlar. Artık bu çekmeceli duvar rafı modelleri sayesinde depolamayada yarıyorlar.

Dekorasyonda raf kullanmak, gerekli oldukları ve şık göründükleri için çok avantajlı. Çok eski zamanlardan beri raf kullanılıyor, bugün geldiği yer ise çok farklı. Şimdiler de en çok modern raf stillerini tercih ediyoruz. Düz, sade ve kullanışlı olan modern raflar mekanda daha fazla yer kazandırıyor. Dekorasyon dünyası yenilendikçe mobilyalarda sürekli fonksiyonelleşiyor. Amaç; farklılık ve kullanım özgürlüğü. Artık sıradan raflarda daha kullanışlı ve modern. Dekorasyonda en aranılan özellik mobilyaların fonksiyonel olması. Belki de çoğu insan için bu kural şıklıktan önce geliyor. Peki mobilyalar aynı anda şık ve fonksiyonel olamaz mı? Elbette ki olur, yeter ki tasarımlar özel olsun. Tıpkı hem raf hem de çekmece olabilen mobilyalar gibi.

Duvarda konumlanan raflarınızı özel tasarımlarla bir çekmece olarak ta kullanabilirsiniz. Görünüş olarak sadece bir raf gibi görünüyor fakat alt bölümü aslında kullanışlı bir çekmece. TV ünitelerinde görmeye alışkın olduğumuz raf tarzındaki dolaplardan sonra dekorasyona fark katacak çekmeceli raflar da gözde mobilyalar olacak. Bu tarz raflar her zaman olduğu gibi tasarıma çok açık mobilyalar. Sadece bir raf olarak görünmesini isteyebilir ya da farklı kumaş seçenekleriyle şık tasarımlara yer verebilirsiniz. Kısacası ilgiyi çekmek istediğiniz kadar kullanın. bu parlak bir kumaş, renk ya da sıra dışı bir kaplama olabilir.

duvar rafında işlevsellik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duvar Rafları

Duvar Rafları

duvar rafları duvar rafı rafları fiyatları komik 2008
  2. Duvar Rafları..

Duvar Rafları..

duvar rafları duvar rafı hazır rafları Melekler şu raflara bakın ne kadar farklı ben çok beğendim eminim sizde benim kadar seveceksiniz seçin bakalım:)
  3. Farklı tasarımlarıyla duvar rafları

Farklı tasarımlarıyla duvar rafları

duvar rafları modern duvar rafları değişik mutfak değişik tasarımları Modern tarzda mobilyalarla döşenmiş evlerinizi tamamlayıcı modern duvar rafları arkadaşlar.İster evinizin duvarlarında dekor olarak kullanabilir,istersenizde kitap,süs eşyalarıyla yada orjinal,farklı objelerle süsleyerek modern tarzınızı tamamlayabilirsiniz.
  4. Dolaplı Duvar Rafları

Dolaplı Duvar Rafları

Duvar rafı modelleri Dolaplı raf modelleri Salon takımlarında artık büfeler, konsollor kalmadı. Bir duvar ünitesi, yemek masası ve bir kaç raf yetiyor. Benide evime duvar ünitesi, büfe, yemek masası aldım, konsol almadım. Sizinde fazla yeriniz yoksa bu dolaplı duvar raflarını düşünebilirsiniz. Fazla eşyası olanlar içinde, hem depolama alanı hemde dekoratif raf.
  5. Yapılabilir duvar rafları

Yapılabilir duvar rafları

Duvar rafı örnekleri Duvar rafı yapımı Duvar rafları evimizde hem yer sağlar hemde dekoratif bir görüntü sağlar. Sizde evinizde duvar rafları olsun istiyorsanız duvar rafınızı kendiniz yapabilirsiniz. Özellikle zincirli olan duvar rafı aynayla birlikte çok şık durmuş. Buyrun meleklerim el yapımı duvar rafları

Sayfayı Paylaş