gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Duymanı istiyorum

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Seni tanıdığımda ufacık bir kız çocuğuydum.Masumdu yüzüm,dokunuşlarım ve seviyorum seni diye haykırışım.Senle büyüdüm öğrendim asilce yalan söylemeyi. Senin olduğumda aşıktım delice.Korkuyordum kaybetmekten ve seviyordum ölesiye.Ne yazık ki yine senle büyüdüm öğrendim sessizce gidişleri.

Hani hep senindim ya ben daima ölene kadar, her gidişinden sonra geri gelecektin ve ben seni bekleyecektim.Yıktıklarını ardından toplayacak hiçbirşey olmamış gibi sarılacaktım sana.

Sen gittin biliyorum yüreğimin yarısınıda yanına alarak geri geleceğinide biliyorum fakat benim seni beklemeye artık gücüm yok yoruldum her aşkından sonra sığındığın liman olmaktan.

Şimdi duymanı istiyorum bir gülüşte yaşıyorsa gülüşlerim alabildiğine uzanmışsa yüreğim bir başka yüreğe demek ki tekrardan sevebiliyormuş insan.Kaybettiğini sandığı yüreğinin yarısı yanı başında duruyormuşta farkedemiyormuş.

Son olarak bilmeni istiyorum sen bende bittin...

Duymanı istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkeğe ihtiyaç duymadan doğuruyor...?

Erkeğe ihtiyaç duymadan doğuruyor...?

Bilim adamları, cinsel ilişkiye girmeden üreyebilen köpekbalığı tespit etti. Yapılan araştırmada yavruların yalnızca annesinin DNA'sını taşıdığı belirlendi. ABD ve Kuzey İrlanda'dan araştırmacılar, çekiç köpekbalığı türüne ait dişi köpekbalığının, bir erkekle ilişkiye girmeden yavruladığını, yavruların sadece annenin DNA'sını taşıdığını belirledi. Böyle birşey, köpekbalıkları arasında ilk...
  2. babam duymasın

babam duymasın

ben eşimle sevgiliyken telefonum yoktu ablamın kontörlerinden aşırıyodum daha sonra eşim bana gizli telefon ve hat aldı ve 18 saat msjlaşıp 6 saat konuşuyoduk canım babam daha sonra telefon aldı ama bana eşimin kini kullandım ve babam beniçok masrafsız derdi hiç bilmiyoki bu taraftan ne kontörler yiyodum oda yetmiyodu bi gün ev telefonundan konuştuk eşimle bana 89 ytl eşime 160 ytl telefon...
  3. çocuklar duymasın

çocuklar duymasın

cocuklar duymasin meltem gercek ismi çocuklar duymasın meltemin gerçek ismi çocuklar duymasındaki meltemin gerçek duymasındaki adı meltem cocuklar duymasin gercek Tamer Karadağlı (Haluk) ile Pınar Altuğ’un (Meltem), başrolleri çocuk yıldızlar Furkan Kızılay (Havuç Emre) ve Ayşecan Tatari (Duygu) ile paylaştığı “Çocuklar Duymasın” eğlenceli maceralarıyla sizleri bir kez daha kahkahaya davet...
  4. Sefa Doğanay Çocuklar Duymasında

Sefa Doğanay Çocuklar Duymasında

sefa doğanay yetenek sizsiniz birincisi hangi dizide oynayacak çocuklar duymasın dizisi hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Yetenek Sizsiniz Yarışmasında birinci olarak adını milyonlara duyuran Sefa Doğanay yaptığı taklitlerle herkesin beğenisini kazanmaya devam ediyor...Özellikle Nihat Doğan ve Yıldız Tilbe taklitleri ile ekranlarda boy gösteren Sefa Doğanay şimdi ise Çocuklar...
  5. Çocuklar Duymasın 2013 Geliyor !

Çocuklar Duymasın 2013 Geliyor !

Bu konu; Çocuklar Duymasın 2013 Geliyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, televizyon ekranlarının en uzun soluklu sitcomlarından Çocuklar Duymasın 2013 yılı için yeniden çekilmeye karar verildi. En son geçen sezon Atv ekranlarında izlediğimiz dizi Haluk karakterinin emekli olmasıyla ekranlara veda etmişti. Haberi Pınar Altuğu Twitter hesabından paylaştığı Tamer...

Sayfayı Paylaş