gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ebeveyn kontrollü bisiklet tavsiyesi olan varmı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba, oğlum şu anda 22 aylık ve sitemizin kapalı spor sahası var. Orada ebeveyn kontrollü bisikletle gezdirmek istiyorum sizce henüz erken mi? Bir de kullanan ve memnun kalan varmı ?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba sevgili misafir; Çocuğunuzun bebek arabası dışında bağımsız bir birey olduğunu hissetmeye başlaması ile birlikte kendi başına davranma eğilimi de başlıyor. Yeğenim o kadar mutlu oluyorduki,o kadar kendine güveniyorduki :)Erik ağacından kopardığımız erikleri sepetine doldurup özgürce geziyordu..Çocuk gelişimi için çok faydalı diye düşünüyorum.Bisikletin markası smarttı ,tavsiye ederim..

ebeveyn kontrollü bisiklet tavsiyesi olan varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğrenme zorluğu olan çocukların ebeveynlerine öneriler

Öğrenme zorluğu olan çocukların ebeveynlerine öneriler

öğrenme zorluğu Çocuğunuzda öğrenme zorluğumu var? Eğer bu durum söz konusu ise sizlerle bazı önerileri paylaşmak istiyorum arkadaşlar.Bu konuyla ilgili bilgileri okurken eşimle beraber aa evet bu hatayı yapıyoruz dedik. Hepimiz çoğu zaman bu konuda çocuklarımıza yüklenerek hatalar yapabiliyoruz. Öğrenmede güçlük çeken çocuklarımıza karşı nasıl davranmalıyız ve nelere dikkat etmeliyiz.Biz...
  2. Benim Çocuğum tuvaletini hiç söylemiyor tavsiyesi olan

Benim Çocuğum tuvaletini hiç söylemiyor tavsiyesi olan

Kızlar 4 yaşındaki kızım bir türlü tuvaletini söylemiyor, anlatıyorum anlatıyorum tamam diyor sonra gidiyor bir köşede işini yapıyor bakıyorum kokuyor ve müdahele ediyorum. Ya kızıyorum olmuyor konuşuyorum olmuyor sizdeki durum nedir bu yaştaki bir çocuğun tuvaletini söylememesi normal mı =
  3. Rendem köreldi var mı tavsiyesi olan

Rendem köreldi var mı tavsiyesi olan

Eminim hepiniz yeni bir rende al diyeceksiniz ama bugün pazar ve bu saatte de çıkamam, rendeyi de kullanmam lazım acil, var mı faydalı bir tavsiyesi olan :S
  4. Çamaşır kurutma makinası tavsiyesi olan var mı ?

Çamaşır kurutma makinası tavsiyesi olan var mı ?

Bu kışı işte bu yüzden sevmiyorum ya ben. Çamşır kurutma makinası alacam ama karar veremedim kızlar. Kışın yağan yağmurdu çamurdu derken çamaşırları bir türlü kurutamıyorum. E birazda kalabalık aile olunca bir çamaşır kurutma makinası almak farz oldu artık. Kullananlar bana marka ve model verebilir mi hesaplı olursa sevinirim.
  5. Otomobilimiz artık küçük geliyor araç tavsiyesi olan ?

Otomobilimiz artık küçük geliyor araç tavsiyesi olan ?

Merhaba.Biz çekirdek aileyiz, 3 kişiyiz ama artık aracımız küçük geliyor. Peugeot 307.Şöyle ödemesi kolay, kullanımı rahat fazla uçuk olmayacak bir otomobil tavsiyeniz varmı ?

Sayfayı Paylaş