gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ebru Destan - Su İçerim

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Artık korkularım yok inan bana Hazırım her türlü belaya unuttum gitti seni üzülür müyüm
    Hiç umrumda değil ki para
    Sakindir deseler de güvenme bana
    İnan herşeyi yapabilirim
    Kaç kez şans verilebilir ki bir insana
    İnan hakkından gelebilirim
    Yalanların yeminlerin ilgimi çekmiyor

Düşünmem bir daha
    Bir daha asla yormam kalbimi
    Seni siler geçerim
    Hatırlamam üstüne bir su içerim
    Anladın mı daha bir daha yok ki aşk kitabında
    Kısa bir "Of" çekerim
    Hatırlamam, üstüne bir su içerim...

Ebru Destan - Su İçerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Destan - Tokat

Ebru Destan - Tokat

yeter artık isyan ediyorum her yer karanlık bitti ölüyorum seni dinleyen başımı taşlara vururum sana inanan aşklara gün olur başım deli nöbetlere gün olur dalar giderim dertlere haksızsın,sen vefasızsın başka şansım yok senin kabusun olacağım yüreğim yanar deli ateşlerde yanıyorsa bunlara sebep sensin gün olurda karşıma cehennemde çıkıp Allahından tokat yersin
  2. Ebru Destan - İki Gözüm

Ebru Destan - İki Gözüm

ebru destan iki gözüm ebru destan iki melek Tahminim yok sen gidince Buna kaç gün dayanırım Tabiattan bu hayattan Daha kaç aşk karalarım Seni yorgun bitkin gördüm Yine kimlere bu havalar Sana bir kaç eziyet sundum Seni bu aralar oyalar Sonra gidersin doydum dersin Pişman olacak sözler etmezsin İki gözüm anlamadım olanı Bulamadım ayrılığa yalanı Bu ne biçim aşk tüketir adamı Kaderle kanlı...
  3. Ebru Destan biyografi

Ebru Destan biyografi

ebru destan biyografi ebru destan nereli doğum tarihi dogum tarihi doğum günü ebru destan biygorafi, kimdir, hayatı, hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda... Survivor - Ünlüler Gönüller yarışmasında, Ünlüler Takımın da yer alan Ebru Destan hakkında merak ettiğiniz herşey burada Melek'ler! Mankenliği bıraktıktan sonra şarkıcılığa başladı. İlk albümü Sözümü Yemedim'i 2005 yılında Seyhan...
  4. Ebru Destan Survivor'u Anlattı

Ebru Destan Survivor'u Anlattı

ebru destan survivor survivor, ünlüler-gönüllüler, ebru destan, elendi hakkında bilgiler Survivor Ünlüler Gönüllülerden en son elenen yarışması Ebru Destan Survivor ile ilgili bakalım neler anlatmış... Yarışmadan elenen Destan, iki ismin kendisini üzdüğünü söyledi.Ebru Destan, Survivor adasına veda ederken hüzünlü dakikalar yaşadı. Destan, Survivor yarışmasının hayatında çok büyük...
  5. Ebru Destan Evlendi!

Ebru Destan Evlendi!

ebru destan evlendi ebru destan ve eşi mete okay inan resimleri kiminle evlendi mete okay inan fotoları ebru destan, survivor, 2011, evlendi, eşi kim, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Survivor yarışmacılarından Ebru Destan geçtiğimiz pazartesi günü gizlice nikah masasına oturdu! 8 aydır birlikte olduğu sevgilisiyle nikah kıyan Destan'ın Sarıyer'de yapılan töreninde...

Sayfayı Paylaş