gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ebru Gündeş - Deli Divane

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Sen sus hiç bir şey söyleme Sen sus da gözlerin konuşsun Öldür beni sen öldür ki
    Aşkın kalbimde haps olsun
    Ben sanki ben değilim
    Gözüm bir şey görmez oldu
    Delirdim aşkına çıldırdım
    Aklım fikrim hep sen oldun
    Yoksa ben deli miyim?
    Deli mi divane miyim?
    Bir haber uçursan yeter
    Yine sana koşa koşa gelirim

Ebru Gündeş - Deli Divane konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Ölümsüz Aşklar

Ebru Gündeş - Ölümsüz Aşklar

Bu gül bahçesinde kaç günlük ömrün var Solmadan yaşarsan şöyle bir an kadar Koca hayat dediğin bir kaç hatıra Bir gülle bahar gelmez baksana etrafına Nice sultanlar orada, kara toprak altında. Sana mı kalacak dünya? Hayata söven de çok, ölüme gülen de çok. Ah bunu tatmayan yok. kaynak: diyemediklerim
  2. Ebru Gündeş Kolunu Kırdı

Ebru Gündeş Kolunu Kırdı

ebru gündeş ayakları Güzel Sanatçı Ebru Gündeş'e geçmiş olsun diyoruz :) Ebru Gündeş, geçtiğimiz hafta Ulus’taki ofisinden çıkışta kaza geçirdi. Asansör çalışmadığı için merdivenlerden inen Gündeş, ayağı kayınca merdivenlerden yuvarlanarak sağ kolunu kırdı.
  3. Ebru Gündeş Gizlice Evlendi

Ebru Gündeş Gizlice Evlendi

BUgün ikinci evlilik haberi...Allah bir yastıkta kocatsın :) Bir süre önce imam nikahı kıydığı haberleriyle gündeme gelen Ebru Gündeş, Reza Zarrab'la evlendi. Ebru Gündeş ve Reza Zarrab, ailelerin katılımıyla evde yapılan nikahla evlendi. İşte Gündeş'in açıklaması: Reza Zarrab ‘la, bir yıldır devam eden birlikteliğimizi aile içinde kıydığımız bir nikâhla resmileştirmiş bulunmaktayız…...
  4. Ebru Gündeş Bebeğini Bekliyor

Ebru Gündeş Bebeğini Bekliyor

ebru gündeşin hamilelik fotoları ebru gündeş hamile görüntüsü gündeş hamile fotoğrafları hamilelik fotoları fotoğrafları ebru gündeş, hamile, bebeği, 2011, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekeler Sevgili melekler, Ebru Gündeş eşiyle gittiği Bodrum'da görüntülendi.Resimde karnının bir hayli belirginleştiği belli olan Gündeş tam 5 aylık hamile.. Zarrab ile Azeri işadamlarının...
  5. Ebru Gündeş Bebeğini Kaybetti

Ebru Gündeş Bebeğini Kaybetti

ebru gündeşin bebeği öldü, ebru gündeşin bebeği öldümü, ebru gündeşin hamileliği Reza Zarrab ile evlliliğinden Alara ismin de bir kız evladı sahibi olan ünlü sanatçı Ebru Gündeş, geçtiğimiz günlerde ikinci hamileliğinin şokunu ve sevincini hayranları ile paylaşmıştı. Yoğun iş temposuna ara vermiyeceğini de belirten Ebru Gündeş cehpehesinden ne yazık ki çok üzücü bir haber geldi. 9 Haftalık...

Sayfayı Paylaş