gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ebru Gündeş - Hayat Mı Bu

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

ebru gündeş yaşamakmı Bir gün olsun gülmedi talih benim yüzüme Sevdiğimden ayrıldım dünya zindan gözüme
    Kimse çare bulamaz gözlerimin yaşına
    Bu çektiğim çileler düşmanların başına
    Yaşamak mı, hayat mı bu
    Allahım hiç şansım yok mu
    Öyle dertliyim ki ben
    Kimse bir gün çekemez
    Yaşamakmış ölmekmiş
    Benim için farketmez
    Bir gün olsun gülmedi
    Talih benim yüzüme
    Sevdiğimden ayrıldım
    Dünya zindan gözüme

Ebru Gündeş - Hayat Mı Bu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Yasamak Bu Değil

Ebru Gündeş - Yasamak Bu Değil

Duysun daglar taslar Duysun sesimi Sensiz gecen günler Verdi dersimi Vermeden sevgilim Son nefesimi Olanlari unut affet sevgilim Yeter ki sen beni affet sevgilim Gözler yol gösterir Gönül hükmeder Insanogludur bu Hep hata eder Tanri kullarini zaten affeder ah Yeter ki sen beni affet sevgilim Olanlari unut affet sevgilim Yasamak bu degil Yasamiyorum Sensiz yasamaktan Zevk almiyorum Önünde...
  2. Ebru Gündeş - Ceza Mı

Ebru Gündeş - Ceza Mı

Susmu geldi aniden Susmayan dudaklarına Küsmü geldi aniden İçinden içinden Ceza mı yar ceza mı Yaptıkların ceza mı İstersen öldür beni Kesme sakın selami
  3. Ebru Gündeş - Bizede Bu Yakışır

Ebru Gündeş - Bizede Bu Yakışır

Aklina esti diye birakipta gidemezsin Seviyorum demistin sözünden dönemezsin Bilmiyorum hayatindan beni nasil silmistin O cezayi bana degil ikimize vermistin Sanma seven kalplerimiz bu hasrete alisir Iste yine beraberiz bize de bu yakisir...
  4. Ebru Gündeş - Ben Yokum Bu İşte

Ebru Gündeş - Ben Yokum Bu İşte

Karşı konulmaz bir aşka düştüm be zalim Ağlama değmez diyorlar ama zor halim Şeytan gülüşün karşımda Deli gibiyim aşkınla Benim aklım hep sende, oynama benle Halimi, sabrımı taşırma, ah güzelim Seninki bal gibi işkence Bu yolda var mısın erkekçe Diz çöküp yalvaracaksam, ağlayacaksam Ben yokum bu işte Benim dilimden gözlerin anlar be zalim Yangınım oldun beni yaktın ya zor halim Şeytan gülüşün...
  5. Ebru Gündeş Unut Şarkı Sözü var mı bu sitede

Ebru Gündeş Unut Şarkı Sözü var mı bu sitede

Ebru Gündeş Unut Şarkı Sözü için yazıyorum size eğer bilen varsa bana bir zahmet Ebru Gündeş Unut Şarkı Sözlerini yazın kızlar.

Sayfayı Paylaş