gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ebru Gündeş - İyi Günde Kötü Günde

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Senden bunu beklemezdim Sevginden şüphe etmezdim Ne oldu bize bir tanem
    Terkedip birden gitmezdin
    İyi günde kötü günde
    Senle birlikte
    Olmadım mı sevgilim
    Olmadım mı hiç
    Üzüntünde sevincinde
    Senle birlikte
    Olmadım mı sevgilim
    Olmadım mı hiç
    Hayat sensiz yaşanmıyor
    Vefasızlık yakışmıyor
    Ne yaptım sana bir tanem
    Aklım bir türlü almıyor

Ebru Gündeş - İyi Günde Kötü Günde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gine

gine

Gine Coğrafi Verileri Konum: Batı Afrika'da, Kuzey Atlas Okyanusunun kıyısında, Gine Bissau ile Sierra Leone arasında yer alır. Coğrafi konumu: 11 00 Kuzey enlemi, 10 00 Batı boylamı Haritadaki konumu: Afrika Yüzölçümü: 245,857 km² Sınırları: toplam: 3,399 km sınır komşuları: Fildişi sahili 610 km, Gine Bissau 386 km, Liberya 563 km, Mali 858 km, Senegal 330 km, Sierra Leone 652 km Sahil...
  2. Ebru Yaşar - Yarın Sevgililer Günü

Ebru Yaşar - Yarın Sevgililer Günü

Gitsem ayrı dert kalsam ayrı dert Sensiz nasıl yaşanır bilmiyorum Gitsem ayrı dert kalsam ayrı dert Sensiz nasıl yaşanır Ayrılsak yanmaz mıyım?derbeder olmaz mıyım Yağmurlu akşamlarda camlarda kalmaz mıyım Ayrılsak yanmaz mıyım?derbeder olmaz mıyım Yağmurlu akşamlarda camlarda kalmaz mıyım Benimde kalbim yaralı çok Yastığımda saçının teli yok Bende unutmadım gülüm son şarkımızı Sandallara...
  3. Ebru Gündeş Biyografisi Fotoğrafları

Ebru Gündeş Biyografisi Fotoğrafları

Ebru Gündeş Biyografisi Ebru Gündeş Kimdir Fotoğrafları Azeri işadamı Reza Zarrabla evliliğinin ardından dünyaya getirdiği bebeğiyle şu sıralar hayli mutlu olan Ebru Gündeş'in hayatı ile ilgili bilgilerimiz ve en güzel resimlerinden derlediklerimiz şöyle melekler :) Ebru Gündeş, 12 Ekim 1974 tarihinde İstanbul´da doğdu.Konfeksiyon işçisi olarak çalıştığı yıllarda sesinin güzelliğini duyan...
  4. İşte Meleklerim Ebru Şallıdan 5 Günde Zayıflatan Şurup Tarifi

İşte Meleklerim Ebru Şallıdan 5 Günde Zayıflatan Şurup Tarifi

5 Günde Zayıflatan Şurup Tarifi Ebru Şallıdan Zayıflatan Şurup Ebru Şallı'dan 5 günde zayıflatan şurup Ünlü manken Ebru Şallı, şimdide kendi formülü olan zayıflama şurubu ile gündeme geliyor. Ebru Şallı fazla kilolarından ve selülitlerinden kurtulmak isteyenler için bir içecek formülü geliştirdi. Detoks etkisi yapan içecek 5 günde etkisini gösteriyor.Herkesin evinde yapabileceği bu...
  5. Sinan Akçıl'dan Ebru Şallı'ya Sevgililer Günü İçin Mektup!

Sinan Akçıl'dan Ebru Şallı'ya Sevgililer Günü İçin Mektup!

sinan akçıl ebru şallı, sinan akçıl haberleri, ebru şallı haberleri Sevgili melekler, bir süredir birlikte olan Ebru Şallı ve Sinan Akçıl aşkı doludizgin devam ederken, sevgililer günü dolayısıyla Sinan Akçıl Ebru Şallı'ya bir mektup yazdı. Aşkını ve sevgisini bu mektupta dile getiren Akçıl'ın işte o duygu satırlarla dolu mektubu... Senin bana gülüşün,benim o an ölüşüm sözlere...

Sayfayı Paylaş