gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ebru Kayhan - Leyli Leyli

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

ebru kayhan leyli leyli Yar sılamın yolarına pusu kurmuş gözlerin Örselenmiş güller gibi ağlar durur ellerin
    Uykularımı yağmalar kaç gecedir hasretin
    Şu ömrümü yollarına yalmışım gülüm

Leyli leyli sabahıma doğan gülsün sevdiğim
    Leyli leyli seher vakti solan gülsün sevdiğim
    Leyli leyli yağmurlarda sönmez yürek yangınım
    Leyli leyli ummanlarda bensiz çölsün sen

Yavru şahin bulutlarda arar bulur eşini
    Yanan sevdasıyla süsler gece gündüz düşünü
    Hala hatırımda kalan bana son gülüşünü
    Yüreğime hançer gibi çakmışım gülüm

Leyli leyli......

Ebru Kayhan - Leyli Leyli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru nedir?

Ebru nedir?

Birbiri içine geçmiş, ancak karışmamış, bakışla ayırdedilebilecek şekilde duran renk ve şekillere "EBRU" denir. Sanat olarak EBRU, su üzerine serpiştirilen sıvı boyanın rasgele bezendiği şekillerin ve bu şekillere müdahele edilmesiyle meydana gelen figürlerin kağıda aktarılarak sergilenmesidir. Ebru sanatının diğer bir özelliği de geleneksel Türk el sanatlarından olmasıdır. Birçok...
  2. Ebru Kayhan - Bırakma Beni

Ebru Kayhan - Bırakma Beni

ceylan bırakma beni Bir ceylan su içer hasret gölünden Yaşın döker damla damla gözünden O da ayrı kalmış belli gülünden Türkü özlü yarim bırakma beni Bırakma beni bırakma beni Mevlayı seversen ağlatma beni Ağlar gezer oldum gurbet elleri Sevemedim senden başka birini Unutmadım senle geçen günleri Türkü özlü yarim bırakma beni Bırakma beni bırakma beni Mevlayı seversen ağlatma beni
  3. Ebru Kayhan - Bir Gözleri Ahu

Ebru Kayhan - Bir Gözleri Ahu

Bir gözleri ahu yaktı sinemi Bundan sonra dağlar vatanım olsun İstemem sarmasın yar yar alem derdimi Verdiği sözleri tutanım olsun Giderken gönlümü düşürdün dara İlahi sevdiğim yanasın nara Koynunda açılsın yar yar çaresiz yara Bu sözümde sana sitemim olsun Yüreğimde narın sönmez yatıyor Esen poyraz derde bin dert katıyor Dost bildiğim her ne derse batıyor Çekerim bir zaman matemim olsun
  4. Ebru Kayhan - Ahu Gözlüm

Ebru Kayhan - Ahu Gözlüm

ahu gözlüm sen bu elden Ahu gözlüm sen bu elden Nere gitsen ben gelirim Bağlarım yas karaları Ardın sıra ben ölürüm Niye cefa verdin bana Garibim kurbanım sana Daha gitme dön sılana Ateşlerde ben kalırım Gönlümü sana vermişim Bağından güller dermişim Başımı yola sermişim Dertlerinden ben alırım Ben Mecnun'um sen Leylam'sın Yürekte kanar yaramsın Şu alemde tek çaremsin...
  5. Demet Akalın Oğuz Kayhan aşkı SMS ler nedeniyle bitmiş

Demet Akalın Oğuz Kayhan aşkı SMS ler nedeniyle bitmiş

barışma smsleri Cep telefonuna gelen mesajlar yüzünden biten ilişkilere bir yenisi eklendi DEMET AKALIN'IN, OĞUZ KAYHAN'DAN NİÇİN AYRILDIĞI BELLİ OLDU: KAYHAN'A, ESKİ SEVGİLİSİ SOSYETİK SELİN İMER'DEN GELEN MESAJLAR Demet Akalın, yaklaşık 3.5 yıldır birlikte olduğu, evlenip boşandığı ama geri döndüğü sevgilisi Oğuz Kayhan'dan, ani bir kararla ayrıldı. Herkes, uzatmalı aşıkların yeniden...

Sayfayı Paylaş