gebe
  1. Bilgimeclisi

Bilgimeclisi Forum Okuru

edebiyat dersi

Konu, 'Hayatın içinden anılarımız' kısmında Bilgimeclisi tarafından paylaşıldı.

oldum olası edebiyattan kııcık kapardım cuma ve pazrtesileri öğleden sonra 2 ders edebiyattı.. cuma gnü birgündü hava güzeldi arkadaşlarla pikniğe gidecketik hocamızı derse gelemsin diye arabasını düz kontakla goturduk oda polise hırsızlık var diye gitti ve ogun karakolda geçti günü.. akşamda arabasını evine götürüp açtık deposunuda fulledik benzinle güzlece yıkadık temizledik... farın biri patlakmış arkadaşta onu taktırdı

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 19 Ocak 2010
edebiyat dersi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Edebiyatımızda İlkler

Edebiyatımızda İlkler

Edebiyatımızda noktalama işaretini, ilk kez Şinasi 'Şair Evlenmesi'nde kullanmıştır. Edebiyatımızda ilk çeviri roman, Kamil Paşa'nın yaptığı Telemak'tır. Edebiyatımızda ilk roman,Taaşşuk-u Talat-ı Fitnat'tır. Edebiyatımızda ilk köy romanı,Nabizade Nazım'ın "Karabibik"adlı eseridir. Edebiyatımızdaki ilk realist romancı Recaizade Mahmut Ekrem'dir. Edebiyatımızdaki ilk realist roman...
  2. Edebiyat

Edebiyat

Rüyada edebiyatla uğraşırken kendini görmek, rüyayı görenin ince ruhlu ve hassas yaradılışlı bir kişi olduğuna ve işlerinde başarıya ulaşacağına delalet eder. Rüyada edebiyatla uğraşmak rüyayı görenin duygulu ve hassas bir kişi olduğuna ve iş yaşamında başarılı olacağına işaret eder. Rüyada edebiyat ile ugrastiginizi görmek hassasiyete yorumlanir. Rüyada siir yazdiginizi görmek ince ruhlu biri...
  3. tarih dersi

tarih dersi

bu seneydi tarih dersini çok severim hocanın sınıfdakı en iyi ögrencısıde benim.ders bitimine 10dk kala dersi bitirmişti hoca sınıfdakılerle muhabbet ediyordu bnde cantamı maanın ustune koymuştum göz ucuyla tlf baktım msj yasdım hocada görmuş.birden demesmi bazıları anlamıyor ama ben tlfla ugrastıklarını göruyorum die. ne cok utanmıştım en sevdigim hocaya rresil olmuştum :( :( yinede en yuksek...
  4. Halk Edebiyatı

Halk Edebiyatı

türk halk edebiyatı,halk edebiyatı özellikleri,halk edebiyatı nazım şekilleri,halk edebiyatı nazım türleri,halk edebiyatı ozanları,halk edebiyatı şairleri,halk edebiyatı hakkında bilgiler ANADOLU TÜRK EDEBİYATI Türklerin Anadolu’ya gelmeden önceki edebiyatları iki gruba ayrılmıştı. Arapçayı ve Farsçayı çok iyi bilen aydınların oluşturduğu “Yüksek Zümre Edebiyatı” ve İslam öncesinden...

Sayfayı Paylaş