gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ege Çubukçu Son Albüm Bir De Baktım

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

“Bir De Baktım” isimli albümüyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan Ege Çubukçu, uzun bir aradan sonra susukunluğuna sen verecek. Ege Çubukçu son albümü olan “Bir De Baktım” isimli albümünde 12 adet parça yeralıyor. Ege Çubukçu son albümünde pek çok önemli isimle çalıştı. Pamela, Ajda Pekkan, Hakan Özlücan,Ferhat Göçer gibi pek çok isimle düet yaptı. Şarkı Listesi:
    1. Bir de Baktım (Feat. Pamela)
    Söz: Ege Çubukçu Müzik: Ege Çubukçu, Erdem Kınay
    2. İsyan Etsem (Feat. Ajda Pekkan)
    Söz: Ege Çubukçu, Çiğdem Talu
    3. Sonuna Kadar
    Söz: Ege Çubukçu Müzik: Hüseyin Kadadayı
    4. Bu Kalbi Gel De Al (Feat. Hakan Özlücan / NEM)
    Söz: Ege Çubukçu, Hakan Özlücan Müzik: Hüseyin Karadayı
    5. Hadi Bize Gidelim (PT2 Feat. Fallen Angelz)
    Söz: Ege Çubukçu, Manifest, HazeThe Linez Müzik: Erdem Kınay
    6. Asit Yağmuru
    Söz: Ege Çubukçu Müzik: Dj Broke
    7. Doğduğum Günden Bu Güne Kadar
    Söz & Müzik: Ege Çubukçu
    8. İnleyen Nağmeler (Feat. Ferhat Göçer)
    Söz: Zeynettin Maraş Müzik: Ege Çubukçu, Erdem Kınay
    9. Bir de Baktım (Krdy Remix)
    Söz: Ege Çubukçu Müzik: Ege Çubukçu, Erdem Kınay
    10. Doğduğum Günden Bugüne Kadar (Low Rider Remix)
    11. Doğduğum Günden Bugüne Kadar (Instrumental)
    12. Serüven (Outro)
    Söz & Müzik: Ege Çubukçu​

Ege Çubukçu Son Albüm Bir De Baktım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ege Çubukçu - Yaz Geldi

Ege Çubukçu - Yaz Geldi

Yaz Geldi her gece kulüpte hadi Az Geldi vur sisenin dibine Gaz Geldi atla dans pistine hadi Bir Bacardi, gecenin vakti, Ghetto Party Hava değişir clube girince kapıdan Tam takırız eküri gelince arkadan Elini belime dolar seksi bayan Elde tamperinyo üstte shanchan,şöhret şan Arabam bu ghetto party tut elimi dans et hayat fani Son sözde tümden hayat flim gibi çekim eki,sahne yeri Kıvır beli...
  2. Ege Çubukçu - Gel Sen Birde Bana Sor

Ege Çubukçu - Gel Sen Birde Bana Sor

gunleri sor gunleri sor sensiz gecen gunleri özlemi sor özlemi sor sensiz gecen gunlerin özlemini..serbeti sor serbeti sor özleminin bana verdigi serbeti gel beni sor gel beni sor tabi gunlerin bana verdigi bitkinligi... cok bitkinim sensiz bir hicim bunu söylemek benim icin cok zorr sana olan tutkunum bu aralar durgun cunku yoksun tüm bunlarin sonucunu gel bana sor ele gune karsi yollari...
  3. Ege Çubukçu - Film Gibi

Ege Çubukçu - Film Gibi

Beceriksiz ressamın siyah beyaz tablosu gibi hayat biraz beyaz en çok ta koyu istem dışı dahil olursun bu oyuna gözlerini açar açmaz başlar tantana yavaş yavaş açılır sahnenin perdesi başrol de sensin mekan hayat sahnesi dublorsüz bütün riski sana ait ya adam olacaksın yada serseri gün gelecek zorluklar çıkacak körpe beynin sorunlarla dolacak idrak edemeyeceksin olan biteni sonra çözüm...
  4. Ege Çubukçu Biyografisi

Ege Çubukçu Biyografisi

ege çubukçu biyografi ege cubukcu mete çubukçu biyografi şarkıcı Müzik hayatına amatör olarak lisede başladı. Liseler arası Tiyatrolara müzikler hazırladı. 2B adlı gurubuyla İzmir çevresinde yabancı Rap/Hip Hop parçaların coverlarından oluşan konserler verdi. Radyoculuk yıllarında elde ettiği samplelarla kendi müziğini de hazırlamaya başladı. Bu süreçte İzmir Coast adında köklü bir grupla...
  5. Ege Çubukçu Kimdir?

Ege Çubukçu Kimdir?

ege cubukcu Ege çubukçu, kimdir, hayatı, biyografi, hakkında merak edilen herşey burada arkadaşlar. Ege çubukçu hayatı sizlerle melekler. Müzik hayatına amatör olarak lisede başladı Liseler arası Tiyatrolara müzikler hazırladı 2B adlı gurubuyla İzmir çevresinde yabancı Rap/Hip Hop parçaların coverlarından oluşan konserler verdi Radyoculuk yıllarında elde ettiği samplelarla kendi...

Sayfayı Paylaş