gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Pamela Spence Biyografi

Konu, 'Biyografi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

+18 dizisinde rol alan pop müzik sanatçısı ve oyuncu Pamela Spence hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için sanatçının biyografi bilgilerini sizlerle paylaşıyorum. [​IMG] ABD’li bir baba ve Türk bir anneden Almanya’da dünyaya gelmiş, babası NATO’da görevli olduğu için sürekli seyahat etmiş, annesiyle babası boşanınca 15 yaşından itibaren Türkçe öğrendikten sonra, başlangıçta çeşitli televizyon dizilerinde roller üstlenmiş ve vokalistlik yapmış, daha sonra da çıkardığı üç albüm ile ün kazanmış bir Türk rock şarkıcısı ve oyuncudur. Kısaca Pamela ismi ile tanınır. Ankara Atatürk Anadolu Lisesi mezunudur.

Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezundur. “Atları da vururlar” müzikalinde Okan Bayülgen ve Fikret Kuşkan ile birlikte rol almış, “Lahmacun ve Pizza” dizisinde oynamış, Teoman’a vokalistlik yapmıştır.Ünlü sanatçı Burak Sergen’le kısa bir evlilik yapmıştır.2004 yılının Haziran ayında Mucizeler Komedisi adlı müzikalde ‘dişi melek’rolünü üstlenmiştir. İlk albümü, 2002 Haziran’da “Eğer Dinlersen”i uzun bir hazırlık döneminden sonra çıkarmıştır. Rock tarzına daha yakınlaştığı ikinci albümü ise,26 Ekim 2004 Salı günü de “Şehir Rehberi” ise, özellikle söz ve ezgileri bir anda kitlelerin diline yerleşiveren “İstanbul” isimli şarkı ile büyük başarı elde etmiştir. 7 Mayıs 2006 Pazar günü üçüncü albümü “Cehennet”i çıkarmıştır.Şu an Komiser Mesut rolündeki Şevket Çoruh ile birliktedir.

2010 yılında Elektronik müziğe geçerek dördüncü albümü Stil Zengini yayınlanmıştır. Albümün ilk klibi ise Duygu Güzelmeriç tarafından “Say What You Want” adlı şarkıya çekilmiştir.

Diskografi
    Albümleri
    Eğer Dinlersen (2002)
    Şehir Rehberi (2004)
    Cehennet (2006)
    Stil Zengini (2010)

Video klipleri
    Ayrılamayız Biz
    Şuna Da Bak
    İstanbul
    Aşk Sevgiden Beter
    Kısık Ateşte
    Artık Bir Şeyler Yapmak Lazım
    Ararım Sorarım (Muhabbet Bağına Girdim Bu Gece)
    Aşk Yoruyor
    Veda Busesi
    Bir de Baktım (Feat. Ege Çubukçu)
    Anladım (Feat. Cem Adrian)
    c**nsellik Açık Bir Kapı (Feat. DRO)
    Zor Geliyor (Feat. Gripin)
    Yarısı Gündüz Yarısı Gece (Feat. Atakan Ilgazdağ)
    Her Şey Değişir (Feat. Özcan Deniz , Fuat Ergin)
    Say What You Want

Düetleri
    Zamparanın Ölümü 2 – 2001 – (Teoman ile)
    Bir De Baktım – 2008 – (Ege Çubukçu ile)
    Zor Geliyor – 2008 – (Gripin ile)
    Anladım – 2009 – (Cem Adrian ile)
    Her Şey Değişir – 2009 – (Özcan Deniz,Fuat Ergin ile)

Oynadığı TV Dizileri
    2008 – Pulsar :Kedi Kız
    2007 – Kelebek Çıkmazı
    2007 – Ters Yüz : Ayşe
    2004 – Sil Baştan
    2004 – Mars Kapıdan Baktırır : Nazlı
    2003 – Büyümüş de Küçülmüş : Nazlı
    2002 – Lahmacun ve Pizza : Tuğçegül
    2002 – Ti Show : Dişi Robot

Pamela Spence Biyografi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pamela Spence

Pamela Spence

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Pamela evlendi!

Pamela evlendi!

Pamela evlendi! Televizyon dizisi Sahil Güvenlik (Baywatch) ile ünlenen Pamela Anderson, Hilton oteller zincirinin varisi Paris Hilton'ın eski sevgilisi Rick Salomon ile evlendi. 40 yaşındaki Anderson, 39 yaşındaki Salomon ile dün Las Vegas'da dünya evine girdi. Anderson'un Valentino marka mini etek ve Salomon'un siyah smokin giydiği törene...
  3. Pamela Spence Kimdir?

Pamela Spence Kimdir?

pamela şevket ayrıldı şevket çoruh kiminle evli çoruh kimle evli pamela spence mustafa ceceli kimle Gençlerin çok sevdiği bir şarkıcı pamela değişik ses ve stili ile gerçekten ayrılıyor diğerlerinden meleklerim :) Pamela Spence / Sanatçı 1973 Heidelberg, Almanya Pamela Aslı Spence, ABD’li bir baba ve Türk bir anneden Almanya’da dünyaya gelmiş, babası NATO’da görevli olduğu için sürekli...
  4. Pamela Anderson Türkiye'ye Geliyor!

Pamela Anderson Türkiye'ye Geliyor!

pamela anderson pamela anderson haberleri pamela anderson türkiye Ünlüler dünyasında gelen gelene melekler, vallahi biz hızlarına yetişemiyoruz :D:D Az önce yaptığımız Adriana Lima haberinden sonra şimdi ki haberimizde Pamela Anderson'ın ülkemize gelişi ile ilgili. Bildiğiniz gibi ünlü yıldız bir cips markasının yeni yüzü oldu ve reklamlar ekranlarımızda gösteriliyor. Hatırlamadıysanız...

Sayfayı Paylaş