gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ege - Senden Uzak

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Senden uzak bir otel odasında şimdi yalnızım Anlamı yok dost olmuyor başucumda duran kitabım Sonu gelmez sonu yok ucu yok dibi yok
    Bir hasret girdabındayım
    Gel desen de gelemem ki
    Çaresizliğimin ortasındayım
    Tüm yollarım sana doğru
    Sana doğru tüm şarkılarım
    Sensiz herşey keyifsiz
    Bölük pörçük uykularım
    Nasıl anlatmalı bunu seni çok özledim
    Sensiz geçen günlerde aramanı bekledim
    Nasıl anlatmalı bunu seni çok özledim
    Sensiz geçen günlerde aramanı istedim

Söz-Müzik: Ege

Ege - Senden Uzak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ege - Korkuyorum

Ege - Korkuyorum

Sensizlik bir boşluk içimde yeri dolmayan Özlemin bir yara durmayan kanayan Sen uzakta evinde uyurken sessiz sakince Bense düşler kurarım hayalin peşinde Korkuyorum çoğu zaman aşktan söz etmeye Bir gün gelir yollarımız ayrılır diye Kıskançlık ve özlem tanımadığım duygular Gecenin üçünde uyku bozan kaygılar Sevmenin ayrılığı dayanılmaz sancılar Yatak sanki cehennem işkence bu rüyalar...
  2. Ege - Keşke

Ege - Keşke

Keşke oyunlar oynamayıp Arasaydık birbirimizi Keşke ben senin sen benimken Esirgemeseydik sevgimizi Keşke yitirmeseydik herşeyi Anlamsız gurur girdabında Ah keşke Gel desem gelmezsin biliyorum Git desem dilim varmaz diyemiyorum Çoktan öldü içimdeki ümidim Çok uğraştım ama silemiyorum Kolay mıydı bu kadar kolay mıydı Elveda deyip bitirmek kolay mıydı Kolay mıydı bu kadar kolay mıydı Severken...
  3. Ege - Gel

Ege - Gel

Duyuramam sesimi Ne yerin ne yurdun belli Bir ömür yaşadım bir gecede Ne adın ne sanın belli Biraz ötemde dururken Sanki ulaşılmaz gibiydin Gözlerin değince gözlerime Bir anda delirdim Ah ne güzeldin Yüreğim darda gel Hevesim olda gel Beni bir kez öpmek için gel Geceme dolda gel Rüyama gir de gel Ah sevişmek için gel Adını söyleme adresini verme Yalnızca bir gece bir gece daha gel İstersen...
  4. UzaKLarDasIN...

UzaKLarDasIN...

...UzaklardasıN... Ben uçurumun kenarında, Sen aşağıdasın.. Düşemiyorum!! Elimi bağrıma götürdüğümde dokunabiliyorum belki sana ama gözlerimden yüreğime inen kilometrelerce damar kadar uzaksın bana..Yüreğimden gözlerime parıltı olana kadar, yollar eksilitiyor çehreni ! Gel az biraz, yaklaş! Ne Olur ! ? Aç kollarını yada Düşeyim ne olur ! ? ...UzaklardasıN... Ben uçurumun kenarında, Sen...
  5. Uzak

Uzak

uzak duruyorsun artık yakın kalmaktan korkuyorsun... kim aldı ki eline neşteri... ve kim ayırdı ki seninle beni... kırık dökük parçalarımı toparlamaya başladım... iyiyim aslında sen nasıl olduğumu sormasan da... eskisi gibi konuşmasan da benimle iyiyim... sadece nefes alırken birşeyler batıyor göğüs kafesime.. bir de ister is...temez ağlayıveriyorum durup dururken...ama iyiyim..cidden.. senden...

Sayfayı Paylaş