gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

eğlenceli araba oyunu

Konu, 'parmak oyunları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

düz giden araba oyunları eğlenceli araba oyunları gaza basma oyunu düz yolda yarışı Benim bir arabam olsa Arabama oturup direksiyonunu tutarım
    (ellerle direksiyon hareketi yapılır)
    Sağ ayağımla gaza basarım (gaza basma hareketi yapılır)
    Yürür arabam arabam
    Durmak için frene basarım (frene basar gibi yapılır)
    Durur arabam
    Şimdi düz yolda gidiyorum
    (Direksiyon çevirilip,vınn vınn diye araba sesi çıkarılır)
    Şimdi sola dönüyorum (direksiyon sola çevrilir)
    Şimdide sağa dönüyorum (direksiyon sağa çevrilir)
    Şimdi yine düz yolda gidiyorum...(direksiyon hareketleri yapılır)
    Düütt düütt!...Çekilin yoldan
    (hızlı gitme hareketi yapılır)
    Uçuyor arabam (hızlı gitme hareketi yapılır)
    Düüütt düütt!...:car:

eğlenceli araba oyunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eğlenceli bir oyun atlar

eğlenceli bir oyun atlar

atlar parmak oyunu Atlar bataklıklta gidiyor (dil damağa vurularak cak cak sesi çıkartılır) Atlar şimdide çimenliğe geldi geldi (iki elin avuç içleri birbirine sürtülür) Atlar şimdide taşlığa geldi (iki el göğse vurulur) Atlar şimdide köprüden atlıyor hooooooop güüüüüüüüm hooooooooop güüüüüüüüm (sol el aşağıda tutulurken sağ elle sol ele vurulur):meri:
  2. eğlenceli bir oyun

eğlenceli bir oyun

ooo oni (parmaklar işaret parmağı olan uzatılıp sallanır havada yuvarlak çizilir) kulaklarım doniyi (aynı dairesel hareketler kulağın içinde devam eder) ateşte çay kayniyi (bu mısranın hareketi yok) burnum koki almiyi (bu mısranın hareketi bağımsız) odam kireç tutmuyi (badana hareketi sistemetik şekilde yapılır) acep nedendir (yüze şaşkınlık simileyi kazandırılır):fish:
  3. hayvanlarla ilgili eğlenceli bir oyun

hayvanlarla ilgili eğlenceli bir oyun

hayvanlarla ilgili oyunlar kÖpek UÇmak İstemİŞ BİrgÜn Gargaya GİtmİŞ Garga Ona İnanmiŞ Bİzİmkİde İnanmiŞ TirmanmiŞ KoŞa KoŞa Balkonun Kenarina(tirmanma Hareketİ Yapilir) AÇmiŞ Bacaklarini(İkİ Bacak AÇilir) DİkmİŞ Kulaklarini(el Hareketİyle Kulak Hareketİ Yapilir) HavlamiŞ Bİr KaÇ Kere Hav Hav Hav AtmiŞ Kendİnİ Yere(yere DÜŞÜŞ Şeklİ Yapilir) KÖpek ÖlmÜŞ Vah Vah Vah(ÜzÜlme Taklİdİ) Karga GÜlmÜŞ...
  4. Çocuklarınıza eğlenceli oyun odaları

Çocuklarınıza eğlenceli oyun odaları

Evinizde çocuklarınız için eğlenceli bir oyun odası hazırlamak istiyorsanız, size pratik bir kaç önerimiz var. Çocuk odasının evinizin en renkli köşesi olmasını istiyorsunuz.... Ama aynı zamanda çocuklarınız için güvenli ve içinde vakit geçirmeyi seveceği bir yer olması da sizin için çok önemli. Bu tür isteklerinizde kesinlikle haklısınız. Çocuğunuz evinizin neşesi ve siz onun güvenliğini ve...
  5. Eğlenceli Bir Oyun

Eğlenceli Bir Oyun

http://www.gamershood.biz/cicurateLINK/rox.swf

Sayfayı Paylaş