gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Egzersizlerin Kalori Değerleri

Konu, 'Egzersizle Zayıflama' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Hangi Egzersiz Kaç Kalori Enerji Harcıyor Hangi Haraeket Kaç Kalori Yakar

Sevgili melekler, yememize dikkat ediyoruz ve bazı egzersizler yapıyoruz ama acaba kaç kalori harcayabiliyoruz biliyor muyuz ? Daha bilinçli bir diyet programı için harcadığımız ve aldığımız kalori değerlerini bilmemiz lazım. O halde yazımıza bir göz atalım :)

Szlerinde Fazla kilolarınızdan kurtulmak için ilk tercih diyet ise, ikincisi hiç kuşkusuz kalori yakmak için spor yapmaktır.Spor yapmayı ciddiye alın spor yaptıkca kendinizi daha iyi hissedeceksiniz buna emin olabilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz tabloda da görülebileceği gibi bazı egzersizler sanılanın aksine çok az kalori yakmanızı sağlarken, bazı aktiviteler beklenenden daha fazla işe yarıyor.

Egzersizlerin Kalori Değerleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yemeklerin Kalori değerleri

Yemeklerin Kalori değerleri

yemeklerin kalori değerleri yemeklerin kalorileri yemek kalorileri çorbaların iskender kac kalori Bunu çok merak ediyodum aradım buldum baktım sitede yok koyayım dedim :) Kalori Değerleri ÇORBALAR Kalori Değerleri Bezelye Ezme Çorba 110 Brokoli Çorba 140 Domatesli Şehriyeli Çorba 110 Düğün Çorba 132 Ezogelin Çorba 190 İşkembe Çorba 165 Kaşarlı Domates Çorba 175 Kıymalı Tarhana...
  2. Meyve Sularının Kalori Değerleri

Meyve Sularının Kalori Değerleri

Meyve sularının ne kadar faydalı olduğunu söylememe gerek yok zaten bunu hepiniz biliyorsunuz.Peki en çok tüketilen meyve sularının kaç kalori olduğunu biliyormuydunuz? Elma suyu (1 bardak)………250 kalori Üzüm suyu (1 bardak)……..280 kalori Greyfurt suyu (1 bardak)……160 kalori Portakal suyu (1 bardak)…….220 kalori Domates suyu [1 bardak)……100 kalori Kayısı suyu (1 bardak)……..400 kalori...
  3. Alkolsüz İçeceklerin Kalori Değerleri

Alkolsüz İçeceklerin Kalori Değerleri

içeceklerin kalori değerleri efes alkolsüz kalori Hergün birçok kişinin sıklıkla tükettiği alkolsüz içeceklerin kalori değerlerini merak edenler için sizlere en çok tüketilen alkolsüz içeceklerin kalori değerlerini sunuyorum. Süt (1 bardak, tam yağlı)…….160 kalori Süt (1 bardak, yarı yağlı)…….120kalor Süt (1 bardak, yağsız)……..85 kalori Şekerli, meyveli gazozlar…….100 kalori Şekersiz,...
  4. Hangi Egzersiz Kaç Kalori?

Hangi Egzersiz Kaç Kalori?

Hangi egsersiz kaç kalori yakmamızı sağlar en yararlı egzersizler hangileridir?
  5. Dondurma Çeşitleri Kalori Değerleri

Dondurma Çeşitleri Kalori Değerleri

dondurma çeşitleri ve kalorileri dondurma kalori cetveli Sevgili melekler, küçük büyük yazın en çok tüketilen serinletici gıdaların başında gelen dondurma çeşitleri birbirinden renkli ve lezzetli çeşitleriyle insanın aklını baştan alıyorlar. Aslında kararında tüketildiğinde çok faydalaı ve sağlıklı bir gıda olan dondurma bazen abartılı olarak tüketiliyor ve bu da haliyle kilo artışına...

Sayfayı Paylaş