gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ehliyet için öğrenim durumu

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ehliyet için öğrenim durumu nedir yeni haberler aldım bu konuda bilgisi ya da haberi olan var mı?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

ehliyet için öğrenim durumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğrenim Durumunuz

Öğrenim Durumunuz

Kimler hala öğrenci, kimler bıraktı o yılları geride?
  2. Ehliyet..

Ehliyet..

Rüyasında ehliyet aldığını gören kimse doğru yolda demektir. Amacına ulaşacak ve huzur duyacak demektir.
  3. Çocuk yapmak için ehliyet gerekiyor.

Çocuk yapmak için ehliyet gerekiyor.

”Çocuk yapmak için ehliyet gerekiyor. Aslında çocuk değil, insan yapıyorsun. Ben kendimi bu sorumluluğu almaya yetkin görmüyorum..” Geçtiğimiz ay piyasaya çıkardığı 'Yolun Yarısı' adlı albümüyle 'samimi duygularını' ortaya koyduğunu ifade eden Demir Demirkan, "36 yaşındayım ve hatalarımı, eksiklerimi, yetersizliklerimi, her şeyimi kabul ettim" diye konuştu. Çok mutlu bir çocukluk...
  4. Msn için durum avatarları

Msn için durum avatarları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Ehliyet İçin Temel Eğitim Şartı

Ehliyet İçin Temel Eğitim Şartı

ehliyet almak için öğrenim şartı ehliyet almak için Sevgili melekler, 12 yıllık zorunlu eğitimin tartışıldığı şu günlerde ehliyet almak için gerekli olan eğitim şartı da değişeceğe benziyor. Zaman gazetesinin yazdığı haberin detayları şöyle; 12 yıllık zorunlu eğitim tartışması, Trafik Kanunu'nda ehliyet için yer alan 'temel eğitim' şartını gündeme getirdi. Mevcut kanunda ehliyet almak...

Sayfayı Paylaş