gebe
  1. canım benim

canım benim Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ekim de anne olmuş olanlar buraya...

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında canım benim tarafından paylaşıldı.

ben ekimde doğum yaptım.sizinde bebişleriniz nasıl?neler yediriyorsunuz?neler yapıyorsunuz?nasıl gidiyor annelik?anlatın bakalım...

ekim de anne olmuş olanlar buraya... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Akkaya anne oldu.

Deniz Akkaya anne oldu.

Sevgili Melekler Sonunda O'da anne oldu. Sevgilisi Efe Önbilgin'den hamile kaldıktan sonra Amerika'ya giden Deniz Akkaya, dün bir kız çocuğu dünyaya getirdi.Bebeğinin ve kendisinin sağlık durumunu çok iyi olduğu öğrenildi Çocuğunun adını Ayşe koyan Deniz Akkaya, sonunda Amerika'da anne oldu. Sevgilisi Efe Önbilgin'le önce ters düşerek tek başına bebeğini doğurmaya karar veren Akkaya....
  2. Anne Olunca Anladım diyenler buraya

Anne Olunca Anladım diyenler buraya

anne olmak,anne olmak istiyorum, Sevgili Hamiş ve Bebeği olan melekler Anne olmak nasıl birşey nasıl bir duygu..Eminim ki güzel bir duygudur ama neler hissettiniz mesala ilk gebe olduğunuzu öğrendinizde,onun kalp atışını ilk duyduğunuzda,gebelik döneminizde ve bebeğinizi ilk kucağınıza aldığızda o duygu nasıl birşey bizimle paylaşırmısınız.Çünkü anne olmayı bekleyen yada Anne olmak isteyen...
  3. Eylül / Ekim 2012 de hamile kalmayi pilanliyan melekler buraya....

Eylül / Ekim 2012 de hamile kalmayi pilanliyan melekler buraya....

Eveeeet sonuda kararimiz verdik... biz bebis istiyoruz :beybi: Yani Temmuz 2013 den sonra Bebisini kucagina almak isteyenler buraya, hep birlikte sevincimizi hisslerimiz burada paylasalim istedim. Bakalim Anne olmam ne zamana kismet olacak
  4. film manyağı olanlar buraya

film manyağı olanlar buraya

ben bu aralar hint filmleri hastasıyım . beni ve sizin önereceğiniz filmleri paylaşalım olurmu ... bayıldığım filmler Yönetmen Kunal Kohli Yapımcı Yash Chopra Aditya Chopra Senarist Shibani Bathija Kunal Kohli Oyuncular Kajol Aamir Khan Rishi Kapoor Tabu Kirron Kher Müzik Jatin-Lalit Görüntü yönetmeni Ravi K. Chandran Stüdyo Yash Raj Films Dağıtıcı Yash Raj Films...

Sayfayı Paylaş