gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

el dokuması ponpon halılar

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

el dokuması halı modelleri Ponponlu halı modelleri
    el dokuması halı modelleri en makbul halıladan biridir. Fiyatları yüksek olduğundan ben evimde el dokuması halı kullanamadım ama yine de halılarımı çok seviyorum. Bu el dokuması halılar ponponlu. Kabarık ponponları hoş bir hava katıyor. Ponpon yastıklarla iyi bir kombin oluşturur.

el dokuması ponpon halılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dev ponpon

Dev ponpon

paris moda haftası 2011, paris moda, paris modası, paris moda günleri, taç modelleri, taç modelleri 2011 Paris moda haftasından bir kare huzurlarınızda :)Sizce de bir gariplik yok mu ?O nasıl taç Allah aşkına :D:D
  2. Bu halılar çok ponpon:)

Bu halılar çok ponpon:)

Dekoratif halılar Halı modelleri Bu halılar çok ponpon çünkü ponpondan yapılmışlar. Bence tam bir tasarım harikası. Çok geniş bir girişim var. Oraya da normal halı aldım. Ama şimdi çok pişmanım. Keşke ponpondan ya da çiçeklerden halı alsaydım. Bu ponpon halılar gibi dekoratif birşeyler alsam çok daha hoş olurdu.
  3. El Dokuması Yün halılar çok zarif

El Dokuması Yün halılar çok zarif

Dokuma halı modelleri Yün halı modelleri Halı modelleri arıyorsanız yün halı modellerine göz atın meleklerim. Bu halı modelleri salon dekorasyonunuza çok yakışacak. Zarif desenleri ve pastel renkleri ile hoş bir görünüm oluşturacak.
  4. Otantik el dokuması halılar

Otantik el dokuması halılar

El dokuması halı modelleri Otantik halı örnekleri Evinizde zerafeti ve asilliği yansıtmak istiyorsanız otantik el dokuması halıları kullanabilirsiniz. FArklı yörelere ait pek çok çeşidi bulunan bu halı modelleri şık desenleri ve özel dokuma iplikleri ile dikkatler üzerine çekmeyi başarıyor.

Sayfayı Paylaş