gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Otantik el dokuması halılar

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

El dokuması halı modelleri Otantik halı örnekleri
    Evinizde zerafeti ve asilliği yansıtmak istiyorsanız otantik el dokuması halıları kullanabilirsiniz. FArklı yörelere ait pek çok çeşidi bulunan bu halı modelleri şık desenleri ve özel dokuma iplikleri ile dikkatler üzerine çekmeyi başarıyor.

Otantik el dokuması halılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Otantik kolyeler

Otantik kolyeler

otantik kolyeler otantik kolye takı tasarımı ALTIN GÜMÜŞ MÜCEVHERLERİN YERİ AYRI AMA BUNLARIN DIŞINDA İŞLEMELİ DAHA AYRINTILI BİRAZ HİNT İŞİ TAKILARI DA UNUTMAMAK LAZIM ŞAHSEN BEN ÇOK SEVERİM BU TÜR TAKILARI SİZLERE SUNACAGIM KOLYELERDE BU CİNSTEN OLUYOR :) BUYRUN BAKALIM...
  2. el dokuması ponpon halılar

el dokuması ponpon halılar

el dokuması halı modelleri Ponponlu halı modelleri el dokuması halı modelleri en makbul halıladan biridir. Fiyatları yüksek olduğundan ben evimde el dokuması halı kullanamadım ama yine de halılarımı çok seviyorum. Bu el dokuması halılar ponponlu. Kabarık ponponları hoş bir hava katıyor. Ponpon yastıklarla iyi bir kombin oluşturur.
  3. El Dokuması Yün halılar çok zarif

El Dokuması Yün halılar çok zarif

Dokuma halı modelleri Yün halı modelleri Halı modelleri arıyorsanız yün halı modellerine göz atın meleklerim. Bu halı modelleri salon dekorasyonunuza çok yakışacak. Zarif desenleri ve pastel renkleri ile hoş bir görünüm oluşturacak.

Sayfayı Paylaş