gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

El Örgüsü Çocuk Bluz Modeli

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

örgü çocuk bluz modelleri örgü çocuk kazak modelleri

Evet Melek'ler çocuklarınız için örgü kazak modelleri sunuyoruz. Buyrun en güzel ve en şık üstelik yeni örgü modelleri sizleri bekler melek'ler :)

El Örgüsü Çocuk Bluz Modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. El örgüsü şal modelleri

El örgüsü şal modelleri

el örgüsü şal modelleri el örgü şal modelleri elörgüsü Bi kaç harika model benden arkadaşlar.
  2. El örgüsü anahtarlık modelleri

El örgüsü anahtarlık modelleri

el yapımı anahtarlık modelleri örgü anahtarlık yapımı örgü modelleri Birbirinden güzel ve şirin örgü anahtarlık modellerini sizler için paylaşıyorum.
  3. Örgü Çocuk Bluz Modeli

Örgü Çocuk Bluz Modeli

Selam kızlar Örgü Çocuk Bluz Modeli arıyorum öneerilerinizi bekliyorum
  4. Rengarenk El Örgüsü Çocuk Kazak Modeli

Rengarenk El Örgüsü Çocuk Kazak Modeli

örgü çocuk kazak modeli 2 yaş örgü kazak örgü çocuk kazağı 2 yaşında ki çocuklarınız için örebileceğiniz bu güzel kazağı renkleriyle oynayarak ister erkek olsun ister kız olsun kendi çocuğunuza örebilirsiniz melekler :) Omuzdan düğmeli olan bu model kullanışlı oluşuyla da göze çarpıyor. Örmek isteyenler için geçelim yapılışına ..:tik: Beden : 2 yaş Malzemeler: El Örgü İpliği (%80...
  5. Çok Şık El Örgüsü Çocuk Hırka Modeli

Çok Şık El Örgüsü Çocuk Hırka Modeli

örgü 3 yaş çocuk hırka örgü çocuk hırkası beyaz el örgüsü çocuk hırkası Bu yazımızda yapılışını anlatacağımız hırka, birkaç renkle örülen yakalı bir model melekler :) 3 Yaş İçin örebileceğiniz bu güzel hırkanın yapılışı ise şöyle :tik: Beden: 3 yaş Malzemeler: El Örgü ipliği (%100 Akrilik) Yaklaşık 300 gr. Beyaz Yaklaşık 100 gr. Pembe Yaklaşık 100 gr. Mavi Yaklaşık 100 gr. Yeşil 3,5...

Sayfayı Paylaş