gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Elbiseyi çok beğendim yardım lütfen kızlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kıyafet ya sizin bu mekan nerde pembe li siyahlı elbiseyi beğendim ne kadar

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hangi elbiseden ve hangi mağazadan söz ediyorsunuz anlayamadık :D:D

Elbiseyi çok beğendim yardım lütfen kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikten korkuyorum :( yardım lütfen kızlar..

Gebelikten korkuyorum :( yardım lütfen kızlar..

adetim 15 gün gecikti gebeliğin ilk günlerinde kasık ağrısı hamileliğin ilk günlerinde karın ağrısı hamileliğin kasıklarda ağrı olurmu adetim 4 gün geçikti Arkadaşlar selamlar.ben izmirden katılıyorum aranızda.bu aralar canım çok sıkkın.sitemizi googlede araştırma yaparken buldum ve çok aydınlandım.ancak hala şüphelerim var.ilk olarak size ön bilgileri sunayım.. en son adetim 24 mayıstı.ondan...
  2. lütfen yardım kızlar....

lütfen yardım kızlar....

transfer sonrası kahverengi akıntı melekler benim adet günlerim 2 gündür kahverengi akıntım oluyor ama adet olmuyorum..ağrılarım vardı onlarda tamamen kesildi..hamile olabilirmiyim sizce..sadece idrardan sonra lekem oluyor...ama adette olmadım anlamdım gitti yaa..adet gününde böyle olan varmı yada böyle olup sonra hamile olan varmı...
  3. kızlar yardım edin lütfen çok kötüyüm

kızlar yardım edin lütfen çok kötüyüm

bir kadının en büyük düşmanı yine bir kadınmış sözünü hep duyardım ama ilk kez başıma eliyor bu durum.2 aylık bir sevgilim var benim 8 gün önce askere gitti şafak 452...27 yaşındayım o 26.2 ay herşey güzel seni seviyorumlar falan filan neyse birbirimize sözler verdik beni bekle evet bekleyeceğim falan....neyse bu gitti hergün aradı beni 4 gündür haber yok.kafayı yedim aramızda 1000 küsür...
  4. kızlar lütfen yardım!!!!

kızlar lütfen yardım!!!!

Merhaba aranıza yeni katıldım. 4 ay önce kalp atışı duyulmamasından ötürü bebeğimi kaybettim. Şimdi adetimi 4 gün geçti fakat sağ bacağıma kalçamdan inen bir ağrım var, sizce normal mi? Gene aynı şeyleri yaşayacağım diye korkuyorum.Cevaplarınızı bekliyorum.
  5. Kızlar yardım edin lütfen

Kızlar yardım edin lütfen

Merhaba kızlar benim bu ay adetim 4 gün önce lekelenme seklinde az az geldi ve 2. Günün sonunda kesldi implantasyon kanaması sandım hcg tahlili 0.26 cıktı. Daha sonra kesik süt gibi akıntım başladı kasıklarımda sızlama ile birlikte dün jinekologa gittim alttan muayene etti ve iltihap var dedi tekrar hcg istedi 0.100 çıktı fitil ve antibityotk verdi.. Gebe olsam bir günde sonuç 0.26 dan 2 ye 3...

Sayfayı Paylaş