gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

eldiven takarmısınız :)

Konu, 'Moda Güncel' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: eldiven takarmısınız :)
    Güzel eldivenler. Gerçi ben parmaksız takamıyorum, asıl üşüyen yerlerim parmaklarımın ucu. Onları açıkta bıraktıktan sonra niye eldiven takayım onu anlamıyorum :hhh: Paylaşım için teşekkürler canım, ellerine, emeğine sağlık.

3. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

emegine saglik canim...

4. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

bir şey yaparkenn parmaksızlar çok iyi oluyoo amaa evettt dışardaa üşüyo insanınn ellerii yinedeee :D

5. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    canta karıstırmak için,bıseye bakmak için harıkalar...bunlarada bayıldım acıkcası..emegıne saglık..

eldiven takarmısınız :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eldiven...

Eldiven...

Rüyada eldiven giydiğini gören şahsın seçkin birtakım şahsiyetlerin çevrelerinde daima mümtaz bir yer işgal edeceğine işarettir; rüyada yeni bir eldiveni ilk defa giymek, o şahsın ücreti hayli yüksek yeni bir işin başına getirileceğine alamettir; rüyada yırtık veya kirli eldiven görmek, pek hayra alamet sayılmaz ve yine rüyada başkasına ait eldivenleri almak, yerde bulmak veya eldiveni yanlış...
  2. Eldiven Modelleri

Eldiven Modelleri

eldiven modelleri iş eldiven modelleri uzun örnekleri modeli ELDİVENLERE BAKMADAN ÖRMEYİN SİZLERE NETTEN BULDUĞUM ELDİVEN ÖRNEKLERİ. BUNLARA BAKARSANIZ EMİNİM Kİ SİZDE BİR TANE BAŞLAYACAKSINIZ. BEN HEPSİNE BAYILDIM. ÇOCUKLAR İÇİN HARİKA BİR MODEL. BU KADAR MİNİĞİNİ ÖREBİLİRMİSİNİZ. SANIRIM İĞNE İLE ÖRÜLMÜŞ, BU KADAR İNCE ŞİŞ YOK ÇÜNKÜ. EVDEKİ ARTMIŞ İPLERİ DEĞERLENDİRİP SİZDE...
  3. Eldivenden Köpeğe:)

Eldivenden Köpeğe:)

Eskiyen eldivenlerinizi değerlendirmek istermisiniz...Eski eldivenlerinizi atmayarak çocuklarınıza oynamaları için çok şirin köpekler yapabilirsiniz...Hem eski eldivenlerinizi değerlendirmiş hemde çocuğunuzu sevindirmiş olursunuz :tik: Çok şirinler değilmi :tik:
  4. Aşk Eldiveni

Aşk Eldiveni

Link atarmısınız?

Sayfayı Paylaş