gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

Elektrik AsansörLü Yatak

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

Alışılmışın dışında olan bu yatak hiç yer kaplamadığı gibi çokta güzel bence.Eviniz küçükse işte size bi fikir hemde çok değişik bi sistem çevrenizdekilere bunlarla farklılığınızı hissettilerebilirsiniz.
    Elektrik asansörlü yatak şimdiye kadar gördüğünüz ve bildiğiniz yatak kavramını tamamen değiştirecek bir özelliğe sahip. Bu yatak hiç yer kaplamıyor ve hatta ortalıkta bile görünmüyor.

Alman firması tarafından tasarlanan yatak bir elektrikli asansör sayesinde yukarı ve aşağı hareket ettirilebiliyor. Yukarı çıkarıldığında tavanda dekoratif bir hal alıyor ve hiç farkedilmiyor. Kilit mekanizması sayesinde ise yatak yukarıda iken tamamen güvenli bir hal alıyor. Yatak yukarıda iken kesinlikle farkedilmiyor ve hiç yer kaplamıyor.

İkili koltuk ve orta sehpa ise aslında yatağın birer parçasıdır. Uzaktan kumandalı düğme ile aşağı indirilebilen yatağın ayak kısmı sehpa ile destekleniyor. İkili koltuk ise bir yatak başlığı ve destek görevini görüyor.

KeLeBeK's bunu beğendi.
  2. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    anaaamm süper bişey bu:D:D durun tavandan yatak indireyim dediğinizde misafirlerin o şaşkınlığına çok gülerim hahaha

Elektrik AsansörLü Yatak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elektrik..

Elektrik..

rüyada elektrik çarpması rüyada elektrik çarpması ne demek çarpmak Hayatınızda birtakım ani değişiklikler sizin aleyhinize olacak. Eğer sizi rüyada elektrik çarpıyorsa, hayatınızın tehlikede olduğu anlamına gelir.Büyük bir güç olarak yorumlanır
  2. Elektrik lambası..

Elektrik lambası..

Rüyada elektrik lambasi gör-mek bir çok sekilde yorumlanir. Rüyada elektrik lambasi görmeyi,isik saçtigi için simsek yorumu ile tabir etmek gerekir. Rüya sa-hibi gördügü rüyanin sekline göre bu rüyayi simsek bahsinde ol-dugu gibi yorumlar.
  3. Elektrİk

Elektrİk

-senden elektrik alamiyorum -ben pil degilim! -senden elektrik alamiyorum kamil -yok oyle bele$e! -senden elektrik alamıyorum ilhan -başka birsey vereyim? -senden elektrik alamiyorum -kac gundur ugrasiyoruz burda, fisi prize bi taktirmadinki yavrum - senden elektrik alamıyorum... - çok zorlama, carpılacaksın... -senden elektrik alamiyorum -bi saniye izin ver? ben simdi duygularimi...
  4. Elektrik asansörlü yatar :)

Elektrik asansörlü yatar :)

Elektrik asansörlü yatak :) Haberin başlığını okuyunca çok gülmüştüm ve fesatlığa vurmuştum ay ne biiliim yatak felan deyince hahaha Elektrik asansörlü yatak şimdiye kadar gördüğünüz ve bildiğiniz yatak kavramını tamamen değiştirecek bir özelliğe sahip. Bu yatak hiç yer kaplamıyor ve hatta ortalıkta bile görünmüyor. elektrik asansörlü yatak Alman firması tarafından tasarlanan yatak...
  5. elektrik fatura

elektrik fatura

iyi gunler 60 70tl arası gelen elektrik faturam bu ay 175 tl geldi. dilekce yazdık cevap gelmedi nasıl bi yol izlemeliyim tesekkurler

Sayfayı Paylaş