gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

Elie by Elie Saab 2011 Gelinlik Koleksiyonu

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

elie saab elıe saab elie gelinlik 2011 by by 2011 gelinlik koleksiyonu
    hayatımızın en özel günlerinden biri de düğünümüzdür biz kadınlar için....peki sizde o özle ve güzel gününüzde bölesine güzel olmak istermisin? kim istemezkii eee o zaman bir bakın modellerimize...

koleksiyonu gelinlik modelleri inkar edilemeyecek güzellikte! Kış düğünü yapacaklar yada 2011 yaz düğününe hazırlananlar bu koleksiyonda ilham verici detaylar oldukça güzel işlenmiş.Gelinlik Modelleri danteller, tüller, fransız güpürları, satenler, swarovski işlemeler ile çok şık göz alıcı bir koleksiyon olmuş.

Son düzenleme: 3 Şubat 2011
    *Gizemli Kıs* ve juju bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Çok güzeller evlilik yıl dönümümdemi giysem acaba :D emeğine sağlık canım:)

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    İlk model çok hoş

4. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    hepside çok güzeller

5. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    begendiğinizeee sevindimmm can kuşlarrrrr

6. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Emeğine sağlık cnm çok şıklar

Elie by Elie Saab 2011 Gelinlik Koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elie by Elie Saab 2010 Gelinlik Modelleri

Elie by Elie Saab 2010 Gelinlik Modelleri

elie saab istanbul elie saab gelinlik modelleri gelinlik elıe Kızlar şimdi size her zevke hitap eden gelinlik modellerini sunuyorum...Eminim hepinizi beğeniceği bir model çıkacaktır... Örneğin ben son resimdeki gelinlik modeline bayıldım :tik:
  2. Elie by Elie Gelinlikleri

Elie by Elie Gelinlikleri

gelinlik, modelleri, en yeni , yeni sezon ürünleri, elie by elie markasının gelinlikleri burada Melişlerim bu gelinliği kesin biryerlerde görmüşsünüzdür bu ve serilerini; markasını merak eden meleklerim için paylaşıyorum bu yazıyı.. Bu ve bunun gibi bir çok model eminim hepinizin hoşuna gitti düz modellerin yanı sıra kabarık modelleriylede adından söz ettiren Elie by Elie markasının yeni...
  3. Elie Saab 2012 Gelinlik Modelleri...

Elie Saab 2012 Gelinlik Modelleri...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. 2013 Elie Saab Muhteşem Gelinlik Koleksiyonu

2013 Elie Saab Muhteşem Gelinlik Koleksiyonu

Bu konu 2013 Elie Saab gelinlik modellerine yer vermektedir. Hayatınızın en özel ve mutlu gününüz olan evlendiğiniz gün, en şık gelin olma ve hayallerinizde ki gelinği giyme isteğiniz çok normal. Hatta bazılarının daha küçük yaşlarda belkide kafasında canlandırdığı bir gelinlk modeli bile vardır. Gelinlik seçimi düğünün olacağı mekana göre farklılıklar gösterebilir. Kimi şatafatlı, kabarık,...
  5. 2013 Elie Saab Resort Koleksiyonu

2013 Elie Saab Resort Koleksiyonu

Bu konu 2013 Elie Saab Resort Koleksiyonu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bildiğiniz üzere dünyaca ünlü marka Elie Saab sadece gelinlikleriyle değil kıyafet koleksiyonlarıyla da kadınların aklını başından alıyor. 2013 resort koleksiyonunda da muhteşem renk uyumları ve kaliteli çizgisiyle göze çarpıyor. Hem gündelik hayatta hem de davetlerde kullanabileceğiniz bu geniş...

Sayfayı Paylaş