elim ayağım titriyor ne olur bakın HAMİLEMİYİM ?

ah canim benim su an sende kendimi goruyorum icin icine sigmiyor cok heyecanlisin. ben dr a gidene kadar hergun yapmistim testi. dedigin gibi bende pozitifin yanlis olma ihtimalinin negatife gore daha dusuk oldugunu biliyorum. Rabbim gonlune gore versin ins. bu senin ilk hamileligin mi yoksa cocugun var mi?

ilk olacak işallah.11 aylık evliyim.sabah aç karna yine gebelik testi yaptım sonuç yine pozitif.öyle silik falan değil.koyu belirgin çift çizgi.hurish senin ilk mi canım yoksa varmı çocuğun başka.

kızlar inşallah bir aksilik çıkmzsa bİR SAAT SONRA DOKTORA GİDİCEM sizce benden kan testi isteyecekmi yoksa kese varmı diyemi bakıcak acil cevap yazın lütfen melekler

canim benim de ilk cocugum ins sag salim aliriz kucagimiza. diger basligin altina yazmadim umarim burdan gorursun. dikkat et kendine diger arkadaslara katiliyorum. bol bol dinlen yat bence iyice tutunsun annesine melegin. kotu de dusunme bol bol dua et. bizde ederiz ins. iyi bak kendine ve melegine

ilk olacak işallah.11 aylık evliyim.sabah aç karna yine gebelik testi yaptım sonuç yine pozitif.öyle silik falan değil.koyu belirgin çift çizgi.hurish senin ilk mi canım yoksa varmı çocuğun başka.

sağol canım kimse bana cevap yazmıyor diye üzülüyordum.çok zor bir durum sevincini bile yaşayamıyor insan.allah hrkese yardım etsin.netten benimle aynı durumda olan ların birçoğuna yat dinlen hiç kalkma demiş doktorları.ama doktor bana kesenin olduğu yerde bir düzensizlk var rahim ağzına yakınmış.şimdi tuhaf olan bana dinlen düşük riskin var gibi hiç b irşey söylemedi.1 hafta sonra yine gel dedi.ne demek istedi bu doktor yaaaaaaa

sağol canım kimse bana cevap yazmıyor diye üzülüyordum.çok zor bir durum sevincini bile yaşayamıyor insan.allah hrkese yardım etsin.netten benimle aynı durumda olan ların birçoğuna yat dinlen hiç kalkma demiş doktorları.ama doktor bana kesenin olduğu yerde bir düzensizlk var rahim ağzına yakınmış.şimdi tuhaf olan bana dinlen düşük riskin var gibi hiç b irşey söylemedi.1 hafta sonra yine gel dedi.ne demek istedi bu doktor yaaaaaaa
Canım belkide durumun cokta kötü değildir diğerleri gibi o yuzden gerek duymamıştır ve haftayada kontrol için cagırmıstır.. Canını sıkmadan gebeliğini yasamaya bak inan daha yolun basındasın.. Dur bakalım daha nelerle karsılasıyor insan.. Ummadıgı şeylerle karşılasıyor.. Sıkma tatlı canını ve gegeliğinin tadını cıkart... uzatt ayaklarınıı dinlen bebeğini sev ve hep pozitif düşün...

Geri