elim ayağım titriyor ne olur bakın HAMİLEMİYİM ?

yaptığım gebelik testinin fotosunu yüklemeye çalıştım olmadı.resim yükleyemiyorum bu bilgisayara ya

ne yani hamilemiyim ben

Valla sevinecek misin üzülecek misin anlayamadım =))) amaaa görünen o ki bebek yola çıkmış :)) Rabbim hayırlısı ile kucağına alamayı da nasip etsin inş. öyle mükemmel bir duygu ki ne anlatmaya ne de anlamaya akıl yetmiyor ta ki kucağına alıp kokusunu içine çekene kadar =))

3 aylık anne olarak Tebrik ederim seniiii :)))

Valla sevinecek misin üzülecek misin anlayamadım =))) amaaa görünen o ki bebek yola çıkmış :)) Rabbim hayırlısı ile kucağına alamayı da nasip etsin inş. öyle mükemmel bir duygu ki ne anlatmaya ne de anlamaya akıl yetmiyor ta ki kucağına alıp kokusunu içine çekene kadar =))

3 aylık anne olarak Tebrik ederim seniiii :)))

öncelikle RABBİM sana da hayırlı doğumlar nasip etsin.teşekkür ederim.yaptığım iki testin sonucu da net pozitif. çıktı.ama kan testi deyaptısam içim ancak o zaman rahatlıycak belki ama cesaretim yok.negetif çıkar vs vs. elbbette seviniyorum ama her ay umut sonrası hüsran olunca insan şaşırıyor.inşallah hamileyimdir veinşallah isteyen herkesin hayırlısıyla bebeği olur.

Geri