gebe
  1. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43

Elinizde bir silgi olsa hayatta ki neleri silmek isterdiniz ?

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında cagla4277 tarafından paylaşıldı.

Eğer bir imkanınız olsaydı ve ve elinize bir silgi verilseydi ilk neleri silerdiniz? Ben terörü,yalanları,acımasızlıkları silerdim. Ya siz neleri silerdiniz?

2. nick'siz

nick'siz Forum Okuru

son 2 senemi komple silmek isterdim çünkü 2 sene önce evlenmek gibi büyük bi hata yaptım...ama silemiyeceğime göre hadi halaya:puha: :lele:

Elinizde bir silgi olsa hayatta ki neleri silmek isterdiniz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Silgi Olsaydınız Neyi Silerdiniz?

Bir Silgi Olsaydınız Neyi Silerdiniz?

Bir Silgi Olsaydınız Neyi Silerdiniz? Evet herkes silmek istediği şeyi yazsın. Mesela ben kötülüğü silerdim..
  2. Kolay hayat ister olduk...

Kolay hayat ister olduk...

kolay hayat hayat kolay KOLAY HAYAT İSTER OLDUK... Kolay hayat ister olduk kolay... Sevgimizi, askimizi bile kolay yasamak istiyoruz.. Bizi yormasin, zorlamasin, basimiza bela olmasin... Istedigimiz zaman olsun, onun disinda yok olsun.. Bir kumandanin ucunda olsun hersey, bir bilgisayarin dugmesinde, bir telefonun tuslarinda.. . Ulasmak, yasatmak, canlandirmak, hissetmek icin caba...
  3. Bir Yarim Olsun İsterdim...

Bir Yarim Olsun İsterdim...

bir yarim olsun isterdim akor bir yarim olsun isterdim Ablalarım konu başlığından da anlaşıldığı gibi "...bir yarim olsun isterdim..." sözünün devamını getiricez... örn:Bir yarim olsun isterdim gözleri yeşil olsun
  4. Bir dileğin olsa ne isterdin?

Bir dileğin olsa ne isterdin?

Bir dileğiniz var ne yapardınız?
  5. Geçmişi Silen siLginiz oLsa neLeri SiLerDiniz ??

Geçmişi Silen siLginiz oLsa neLeri SiLerDiniz ??

ewet çok kolay kadi kızlar başlayın neyi silerdiniz ben 3 yıl önceye gider yağmur ablayı bu hasyalıktan kurtarırdım ve ölmezdi şimdi sizde:):):)

Sayfayı Paylaş