gebe
  1. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Elinize Sinen Sogan Kokusu Nasil Giderilir?

Konu, 'Mutfak İçin Pratik Bilgiler' kısmında ESDE tarafından paylaşıldı.

sogan kokusu, nasil gider, sogan, koku, sinmesi konulari burada melekler

Sevgili Melekler,

Iste size mutfakta pratik bir bilgi daha...

Soğan soymaya başlamadan önce parmaklarınızı sirkeye batırırsanız soğan kokusu elinize sinmez.
    Ellerimizdeki soğan kokusunu çıkarmak için haşlanmış patatesle ellerinizi ovmayı deneyin.
    Soğan doğrarken elleriniz kokuyorsa elleri tuz ile ovmak suretiyle kokuyu giderebilirsiniz.
    Bir başka yöntem de elleri diş macunu ile yıkamaktır. Bunu sarmısak kokusu içinde uygulayabilirsiniz.

2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
  3. sumeyrademirci

sumeyrademirci Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    eldiven kullanıyordum bende ama yine nafile etmiyordu deneyelim bakalım

Elinize Sinen Sogan Kokusu Nasil Giderilir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Buzdolabı kokusu nasıl giderilir ?

Buzdolabı kokusu nasıl giderilir ?

buzdolabındaki koku nasıl giderilir buzdolabı kokusu nasıl giderilir buzdolabı kokusu gider buzdolap Buzdolabınızın koktuğuna hepiniz şahit olmuşsunuzdur melekler, açık bırakılan yemek kapları, aromalı pastalar vs ile buzdolaplarımızı artık kokudan kurtarıyoruz. En önemliside bu kokan yiyeceklerin aromalarının ve kokularının birbirine girmesi olayı... Peki ne yapmalıyız ki buzdolaplarımız...
  2. Ayak Kokusu Nasıl Giderilir?

Ayak Kokusu Nasıl Giderilir?

ayak kokusu nasıl giderilir ayak kokusunu ne giderir Ah şu ayak kokusu...Hele birde misafirliğe gidite ayakkabınızı çıkarmak zorunda kaldığınızda etrafayayılan kokuyla hem siz hemde çevrenizi rahatsız ve huzursuz edersiniz.Sizlere ayak kokusuna karşı iyi gelen bitkisel çözüm önerilerini sunuyorum. “Ayaklar sağlığın aynasıdır”. Ayak sağlığına dikkat etmek gerekir. Öncelikle, deri ayakkabı ve...
  3. ağız kokusu nasıl giderilir..

ağız kokusu nasıl giderilir..

Merhaba,Bu sorunum yüzünden insan içine çıkamaz oldum.Bir yere gidince biriyle konuşurken şekilden şekile giriyorum.Lütfen bana da yardım edin ağız kokusunu nasıl giderebilirim :(
  4. Kıyafetlerinize Sinen Küf Kokusu Nasıl Giderilir?

Kıyafetlerinize Sinen Küf Kokusu Nasıl Giderilir?

küf kokusu nasıl gider, küf kokusu nasıl giderilir, küf kokusu Sevgili melekler, özene bezene yıkayıp ütüleyip dolabınıza kaldırdığınız kıyafetleriniz küf mü kokuyor? Bunun sebebi ya duvarlarınızdan kaynaklanıyordur ya da nemli veya ıslak olarak kıyafetlerinizi katlayıp kaldırmanızdan dolayı oluyordur. Bu gibi bir durumla karşılaşdıysanız ve küf kokusundan kurtulmak istiyorsanız aşağıda size...
  5. Eldeki Balık Kokusu Nasıl Giderilir?

Eldeki Balık Kokusu Nasıl Giderilir?

balık kokusu nasıl çıkarılır, eldeki balık kokusu, elden balık kokusu nasıl çıkar Sevgili melekler, mutfakta çalıştıktan sonra en sinir olduğumuz şey herhalde elimize sinen kokulardır. Bir türlü geçmeyen bu kokulardan biri olan balık kokusunu ellerimizden nasıl çıkarabiliriz, size bazı tavsiyelerimiz olacak. Balık kokusu elden nasıl çıkar ? Balık vücudumuza faydası anlatılmak...

Sayfayı Paylaş