Elleriniz kırılsın

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Elleriniz kırılsın
istanbul da kalleşçe yapılan bombalı saldırıyı şiddetle kınıyorum.Bu hainlikleri yapanları lanetliyorum.Şehitlerimizi saygıyla anıyor ailelerine sabır yaralılarımıza da Allahtan şifa diliyorum Tüm Türk milletinin başı sağolsun ...

HER GÜNÜM CENAZE HER GÜNÜM ŞEHİT BUNLARIN SEBEBİ BİR İT OĞLU İT . UYAN TÜRK EVLADI UYUMA UYAN 30 KUPONA ALINMADI BU VATAN . ŞUNUDA SAKIN UNUTMA ; ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
41lw2.jpg

bayrakgif1.gif

Son düzenleme:
Cevap: Elleriniz kırılsın

bunları yapan insana benzeyen yaratıkların basına daha da kötüleri gelir inşallah ne suçları vardı onca insanın elinize ne geçti herkese sabır diliyorum terör ve terör yandaşçılarını insanın canına acımadan kıyanları lanetliyorum

ih0bns1oqyb1.gif

bayrak2ja7.png

bayrak4mn0.jpg

bayrak8fg3.jpg

13751286xu.jpg

Son düzenleme:

Allah Bu Yüce Vatanımız Uğruna Şehit Düşen Şehitlerimize Rahmet, Ailelerine De Sabır Versin...
Milli Birlik Ve Beraberliğimizin Büyüklüğünü Her Yerde, Herkese Sonsuza Kadar Göstereceğiz...

BU VATAN BİZİMDİR!!!
İSTEMEYENE YOL GÖSTERİLİR.Ölenlere Allahtan rahmet yaralilara acil sifalar diliyorum

Bunu yapanlar gerçekten insan değil...ben,ben asla insan diyemem...ALLAH büyük hepsininde belasını verir. Herkesin Başı Sağolsun...

söyleyecek söz bulamıyorum yüreğim o kadar nefret duyuyorki bunu kelimelere bile dökemiyorum bu nefreti anlatacak kelime yok zaten sadece elleri değil ayaklarıda kırılsınki yanlış adımları masum insanlarımızı yavrularımızı yok edemesin merhameti olmayana merhamet duyulmaz bence...
şu bir gerçek ki ne yaparsa yapsınlar vatanımızı ve milletimizi parçalayamayacaklar bizi birbirimize düşüremeyecekler...

Geri