gebe
  1. eylül25

eylül25 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Elma sırkesı ıle zayıflama

Konu, 'Diyet Grupları' kısmında eylül25 tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaslar,elma sirkesi ile bal karisimi deneyenler nasil bir gelisme gördüler yazarmisiniz?

2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Ben tadı dışında hiç bir şikayet duymadım. zayıflayanda çok..
    Nasıl içilir, nasıl hazırlanır diyenler içinde şu bilgiyi vereyim. En kısa zamanda uygulamayı düşünüyorum..

1 bardak su, 2 yemek kaşığı elma sirkesi 1 tatlı kaşığı bal. Tabi bal isteğe bağlıdır. Çok sıcak olmayan yaklaşık 50 derecelik bir suyun içine elma sirkesi ve balımızı iyice karıştırıp içiyoruz.

İçilecek zamanlar ise,
    1- uyumadan önce ağır ağır içiyoruz.
    2- Sabahları aç karna aynı şekilde içilmelidir. Bu işlemi sadece günce iki defa yapıyoruz. Sabahları ve akşam yatarken.

3. eylül25

eylül25 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hmm bende öyle yapmayi düsünüyorum ,bununla kilo veren arkadaslairmizda yazarsa ona göre baslamak istiyorum

4. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    bende sabah ac karna 2 cay kasıgı elma sırkesı 1 cay kasıgı bal bır bardak suya dogrumu acaba yoksa yemek kasıgımı bakalım ben yedıklerımıde dıkkat etmee calsıyorum ınş. zayıflıcam bıde yemek kasıgımı cay kasıgımı

5. meltemim

meltemim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba melekler ben elma sirkesini denedim 3 gün oldu ya bana çok iştah yaptı zaten midemde iltihablı gastrit mevcut mideme çok ağır geldi ben bırakıcam daha devam etmicem yemekten önce içiyordum balsız ve 1 bardağa 1 kaşıktan fazla sirke ile bana ağır geldi demek bünyeden bünyeye değişiyor

6. defnee24

defnee24 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende her sabah aç karnına 2 çorba kaşıgı elma sirkesini su ile karıştırıp içiyorum yarım saat sonrada kahvaltımı yapıyorum. bağırsaklarımı çalıştırmaya başladı düzenli şekilde tuvalete çıkabiliyorum ve yağlarımın eridiğini inceldiğimi hissediyorum.15 gündür düzenli şekilde kullanıyorum.

7. mehtap bulut

mehtap bulut Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yalnız arkadaşlar elma sirkesi mide rahaatsızlığı olanlar için bir hayli tehlikeli kendimden biliyorum fakt burada balla karışıtığı i.çin olumsuz etkisi azalabilirmi acaba

8. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ben de denedim gözle görülür çok fark vaaaaar

9. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Benim tansiyonum düştü ama gene denicem

10. elisev

elisev Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    ben iki ay kullandım ve çok faydasını gördüm 8 kilo verdim.ama ben de hiç yan etkisi olmadı herkeste aynı değil zararını görenlerde var...

11. meLantiq

meLantiq Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 5 gün önce başladım we 2 kiLo gittii şimdiden :) :)

12. daisymel

daisymel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  13. istpamuk

istpamuk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrh arkadaşlar bende denedm bunu yaklaşık 2 ay .ilk başlarda inanılmaz iştah kesti yani 3ilo verdim rahatlıkla ama ondan sonra midenizde sorun olmaya başlıyor yani benim midemde sorun oldu o yüzden bıraktım ama faydası var diyebilirm

14. ilking

ilking Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla bende denedim,yaklaşık 4 aydır kullanıyorum.sadece zayıflatmakla kalmıyor,böbreklerdeki ve idrar yollarındaki butun iltihabı yok ediyor.bende artık alışkanlık oldu,bal koymadan kullanıyorum böyle daha güzel geliyor tadı..:)

15. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    arkadslar ben gece yatmadan önce iciyorum o yuzden bi etkisini göremedim henuz demekkiii sabahh kahvaltıdan sonra icmek yararlı :D :D bende diyorum neden etki etmiyor tesekkurler :D

Elma sırkesı ıle zayıflama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. elmalar

elmalar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ev yapımı elma çayı zayıflama ilacı

Ev yapımı elma çayı zayıflama ilacı

ESRA TÜZÜN Prof. Dr. Ziya Mocan 'az ve sık' yemek gerektiğini savunuyor. Böylece, aç kalıp çok yemenin önünün kesileceğini söylüyor. Kendisi de gün içinde bol bol atıştırıyor ama kilo almıyor. Mocan sırrının; büyük-küçük herkese içmelerini tavsiye ettiği elma çayı olduğunu dile getirdi ve sizler için tarifini verdi.. Dr. Ziya Mocan, Endrokronoloji ve Metabolizma profesörü... Kendisi,...
  3. Sandoloz sakızı ve elma sirkesiyle zayıflama

Sandoloz sakızı ve elma sirkesiyle zayıflama

sandoloz sakızı sandoloz sakizi sandaloz sakızının zararları sandaloz sakızı Sandoloz sakızı ve elma sirkesiyle nasıl kilo verilir diye merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için sunduğum yazıya göz atmanızı tavsiye ederim Sandaloz sakızı elma sirkesiyle birlikte kullanıldığında metabolizmayı hızlandırır. Yeşil çaydan daha etkili olduğu söyleniyor. Sandaloz sakızı yemeklerden önce, sıcak suda...
  4. Zayıflatan Elma Diyeti

Zayıflatan Elma Diyeti

Zayıflatan Elma Diyeti Zayıflatan Elma Diyeti 3 elma diyeti bir grup eğitimi uzmanı diyetisyen olan Tammi Flynn tarafından geliştirilmiştir. Flynn danışmanlığını yaptığı kişilerden birinin her yemekten önce bir elma yediğini farkederek bu diyeti hazırlamış. Bu diyetle 4 ayda 17 kilo verilebildiğini kaydediyor. Diyetin yapılışında ana kural her yemekten önce bir elma yemek, böylece...
  5. Elma Sirkesi İle Zayıflama Ve Güzelleşme Nasıl Olur...Tarifi Siz Meleklerimiz İçin...

Elma Sirkesi İle Zayıflama Ve Güzelleşme Nasıl Olur...Tarifi Siz Meleklerimiz İçin...

Elma Sirkesinin Faydaları Elma Sirkesi İle zayıflama Tarifi Elma Sirkesi İle Güzelleşme Yöntemleri Elma sirkesi nelere iyi geliyormuş nelere...Zayıflamak mı desem güzellik mi desem saçınızdaki kepeklere mi desem...Allahım neler yaratmış neler bizim için faydalı ama biz faydalanmasını bilmiyoruz demek....Elma sirkesini hafife almayın derim ben ...Peki elma sirkesi yapımı nasıl yapılır.......

Sayfayı Paylaş