gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

elmanın cildimize faydaları

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

elma yıen güzel olur Sözü nerden GelmştR sabah kalktınızda bi adet elma yerseniz bi fincan kahveden daha cok uykunuzu acar ve daha dinç olursunuz ayrıca karnınızı tok tutar
    en önemliside elma cildimizdeki toksınlerı atabilmemiz için harıka bi bensındr elma yıen bi insann yüzü daha bakmlı duru ve kırıshma oranı Azalır

elmanın cildimize faydaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elma suyunun kalbe faydaları

Elma suyunun kalbe faydaları

elma suyunun faydaları bebeklerde elma suyunun faydaları quercetin elmanın kalbe faydası limonun kalbe faydası Doğadan gelen şifa olarak birçok meyve ve sebzenin insan sağlığına olumlu etkileri vardır bunlardan biri olan elma meyvesinin suyunun kalbe birçok faydası olduğu konusunda uzmanlar aynı görüşte birleşiyorlar bakın elma suyunun kalbe faydaları nelermiş? Uzmanlar elma ve elma suyunun...
  2. Elma Kurusunun Faydaları

Elma Kurusunun Faydaları

elma kurusu faydaları elma kurusunun faydaları kurusu Elmanın faydaları saymakla bitmez uzmanlar özellikle meyve olarak elmayı sıksık tüketmemiz konusunda bizleri uyarıyor.Ben sizlere elmanın kurusu hakkında bazı bilgileri aktarmak istiyorum.Elma kurusu ve faydalarını merak edenler için gerekli bilgileri aktarıyorum. Besin değeri dışında nefes darlığı ve kalp hastalıklarına karşı koruyucudur....
  3. elma sirkesini cilde faydaları!!

elma sirkesini cilde faydaları!!

elma sirkesinin cilde faydaları,elma sirkesi,elma sirkesinin yararları,elma sirkesinin yapılışı,elma sirkesinin yapımı Elma Sirkesi ve Faydaları Elma sirkesinin kullanıldığı alanlar saymakla bitmez. Doğanın bize sunduğu mucize sayesinde vücudumuzda nasıl etki ettiği ve ne gibi rahatsızlıklara faydalı geldiğini gelin bir bakalım. Kepeksiz saçlar İçin: Banyodan çıktıktan sonra son kez...
  4. Elmanın faydaları

Elmanın faydaları

Bitki ozellikleri dunyamizda 5000 den fazla turu olan elma hakkinda her hangi bir tanimlamaya hic gerek yok.Damak tadiniza uygun elma urununu sece bilirsiniz.Bilesim;Su orani 85% Seker 12% Petkin Organik asitler Soda Fosfor tanen vitamin A B1 B2 C E PP. Kullanim alanlari ve bicimleri.Elma icerdiyi organik asitler soda ve fosforun yardimi ile beyni karaciyeri mideyi cok olumlu etkiler.Kullanim...
  5. Gülün Cildimize Faydaları

Gülün Cildimize Faydaları

Gülün Faydaları Gül suyunun yararları gülün cilde faydaları Çiçeklerin en zarifi, en sevileni ve en çok kullanılanı olan gülün güzelliği ve kokusunu hepimiz biliyoruz melekler :) Peki ya bu güzel çiçeğin cildimize faydalarını biliyor musunuz ? İşte cildimiz için gülsuyu, gül yağı ve faydaları.. :tik: Gülün Faydası Gül Bitkisi ve Çiçeği Kırmızı, pembe, beyaz ve sarı renklerde hoş kokulu...

Sayfayı Paylaş