gebe
  1. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

ELveda yürek acım...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında ÇűЯűк V¡Şηε tarafından paylaşıldı.

mutluklar senle başlar senle biter ama svgilim sen kımsenin bilemedigi solemedigi sevgiden mahrumsun ben sana єLνє∂α ŷǖЯέҚ άсآМ ölümün uzakta oldugu gostermiştim sen ise tuttun ellerinle getirdin Şimdi ise Ölümle beraberken sende sende ölmeyi ögrenceksin benım gibi herkez gibi Kimse bilemezdi soleyemezdi Birgün sende eLveda Diyeceksin Gideceksin bu hayattan elbet birgünde zaman gelir devran Doner tekrar doyarım o zaman bulur seni ben Öldürürüm Beni Öldürdügün gibi Canımdan aldıgı Can gibi
    Her gece Her gün Sana bakmak ama ulaşamamak ne demek sen bilemedin bilemessin
    Agladım Gözyaşlarım Sel Oldu aktı ama yine yok yine yoktun
    Hangi aşktan hangi sevgiden var oldugunu unutma sen hayatı unutmuşken aşklar seni bırakmışken ben cıktım seni o karanLıktan aldım yüregimi actım
    sana unutamıyacagın asla bırakmak istemicegin bi aşk verdim
    AkşamLar cöküncü Gelicem seni almaya zamanı bekleme ansızın gelirim Gelmem deme Coktan senın günün Doldu Be Yürekte KaranLıklara Haps oldugum günleri Sende yaşamalısın Oyrenmelisin Neler cektigimi anlamalısın hayatı birazda Uzaktan Bakıcaksın ama sesin cıkmıcak Görüceksin Ama birşey yapamamak Nedir Ögreniceksin
    Sende BiLeceksin
    eLveda
    Demeden Gitmeyi Benım Yüregimi KaranLıklara Gömmeyi
    Kimseye bişi demeden yaşamayı
    Görmeyi
    sessizce aglamayı
    Her gece Her Gece Sadece KaranLıklarda GeZmeyi Ögreneceksin
    Kimse Cekmesin
    Cektigimi
    Kimse Aglamasın
    Benim gibi
    AkşamLar cöküncü Gelicem seni almaya
    Hazırlar
    Sevgilim eLveda Lar Sessizce Yüreginle beraber Seni Dinliyecek Anlıyacaksın
    Sende eLveda Demeden gitmeyi
    Anladıgın Zaman Hic Bir şey anlamıyacaksın
    Yeniden Doyacak Ve hayatta Hic birşey hatırlamadan başlıyacaksın
    yeni bir
    başlangıc
    yeni hayat
    Yeni Hayatından Mutluluklar
    Eskilerim
    bugunlerim
    Yarınlarım
    Senin
    Her zaman Aklında Olucak
    Her Gecede Her akşamda Gelicem
    Seni görmeye sen gormesende
    Benım Evim Kendi Yüregim

ELveda yürek acım... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acı çeken yüreğim....

Acı çeken yüreğim....

acı çeken nickler acılı yazılar acı çeken yazılar şiirler Acı çeken bir yüreğin son kıpırtılarının yazıya dökümü ; Sevgilim; Biliyorum bana çok kızacaksın.Ama bunu sana söyleyemezdim.Sana ben gidiyorum meleğim,ölüyorum diyemedim.Hem nasıl söylerdim bunları sana.Ömrümün son safhasında olduğumu sana nasıl söyleyebilirdim.Keşke kalbimin bu denli yorulduğunu daha önce bilseydim.Senden önce...
  2. Eskimeyen Yürek Acım

Eskimeyen Yürek Acım

ALDIĞIM VERDİĞİM NEFESİM SENSİN DAMARLARIMDA TAŞIDIĞIM KANA İŞLEMİŞSİN SENİ İÇİMDEN ATMAKMI ASLAAA!!! ne kadar uzak olursan ol yakınsın sevdama... hoşçakal güzel insan haketmediğim sevgin sende kalsın canım yanıyor zaten taşıyamam onu ağır geliyor sırtıma yüklenen yükler beni unut olur mu sadece unut ve mutlu ol... ben her gece ağlasamda hakettim boşver sen sakın üzülme... eskimeyen...
  3. Yüreğimi Size Açtım:)

Yüreğimi Size Açtım:)

Meraba herkese. Ben ben sizin şu en başlarda hüzün dolu olan deli kızınızımyupis Ve hep deli kalmayı seven kızım. Aslında herkes beni yanlış tanıdı belkide yanlış zamanda derdi kendime çektim. Hayat bana hep ters yüzünü gösterdi ve kızgınlığım hüznüm ondan dolayıydı. Sevdim sevmedi.. Sevmedim sevdi.. Hep bu vakalarda dolandım sevgide. Ailede problem doluydu sürekli kavga kısıtlama vs...

Sayfayı Paylaş